Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha a barátom szülinapomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a barátom szülinapomra éttermi vacsorával lepett meg?

Figyelt kérdés
Kérdezte, hogy mit szeretnék, de nem tudtam mit mondani, így elvitt étterembe vacsorázni. Viszont anyám szerint a barátom egy bunkó, amiért ezzel lepett meg. Kaptam én már tőle karkötőt, nyakláncot, fülbevalót stb. már különböző alkalmakra, úgy gondoltam most, nincs ilyenre szükségem.
2023. aug. 6. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tedd meg magadnak azt a szívességet (a jövőben is), hogy a kéretlen véleményeket, tanácsokat, BÁRKITŐL IS JÖN, azonnal kukázod, kérdező. Nem a te, hanem a véleményező / tanácsadó érdekeit szolgálja az, hogy egyáltalán odafigyelj ezekre.
2023. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen ez hatalmas probléma, én a helyedben szakítanék
2023. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Valo ok.
2023. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Hàt ez tarthatatlan. Mekkora bunkó. Azonnal szakítanék.
2023. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülsz, és megköszönöd. Más véleménye nem számít. A te párod, a te szülinapod, a te örömöd.
2023. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem baj, akkor más ne érdekeljen.
2023. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked megfelelt? Miért lenne baj? Gondolom, nem egy kifőzdébe vitt. Az élmény típusú ajándékok ugyanolyan jók, akár még jobbak is, mint mondjuk a tárgyi ajándék.
2023. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem kifőzde volt, hanem étterem, és nekem tetszett, nagyon finomat ettem ott.
2023. aug. 6. 12:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Baj ha a barátom szülinapomra éttermi vacsorával lepett meg?"

Az a baj, hogy anyád hozzászól, te pedig eléggé függsz a véleményétől.

2023. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád a tárgyakat tekinti a szeretet jelenek.. ne foglalkozz vele és ignoráld.
2023. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!