Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szólja le anyám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólja le anyám a barátomat?

Figyelt kérdés
Mindig kritizálja valamiért, de ezeket nekem mondja, nem a barátomnak. Kifogásolja hogy a barátomnak nincs diplomája, más ismerősöket meg is szokott említeni, hogy bezzeg azoknak tanult, művelt barátjuk van, nem egy bunkó gyári munkás mint nekem. Egyébként nekem is szakmám van, ahogy anyámnak is. Vagy ne legyek eltelve a barátomtól, mert ő se helyes.
2023. aug. 6. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Attól még hogy Anyudnak nincs diplomája , attól még lehet egy elképzelése hogy a lánya barátjának legyen, mert egy olyan férfit érdemel. De ha ezt nem raktad össze, lehet téved. Túl jó anyukád van. Mondd meg neki, hogy neked bármi jó.
2023. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tetszik neki, irigy rád. XD
2023. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1, Ja mert egy gyári munkás kisebb rendű mint egy diplomás. Xd
2023. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem volt olyan jó vele, mint apáddal..
2023. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Gratulálok, hogy megtanultad nagyjából értelmezni amit írtam :) Ügyes vagy :) 30 perc alatt sikerült, vagy kicsit több idő kellett?
2023. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!