Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ennyire kihaszná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire kihasználják a barátomat és beleszólnak a pénzügyeibe?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk mindketten, 4 éve együtt. A barátom 4 éve dolgozik és minden elköltött forintjáról be kell neki számolni mire költötte. A szüleitől 1 ft-ot nem kap soha inkább még neki kell adni a kajába fogkrém stb.. Ez mellett ő takarít mindent a házukba, néha főz, ő mos, vasal, tereget, udvart rendez egyszóval mindent, ő vezeti a háztartásukat. Az anyja ha hazamegy elfekszik és telefonozik. Nem nagyon szeretem őket szerintem kihasználják, a testvérét pedig tolják pénzzel ezerrel. Ő lány férjnél van és mindent megkap. Engem már kezd idegesíteni hogy a párom egy “szolga” náluk és ha nem csinálja meg akkor elmondják az utolsó senkinek és zsarolják. Teljesen elnyomott gyerek kora óta. Fog még változni vagy örökre anyuci kisfia marad mert akkor szakítok vele. Nekem már sok hogy minden lépéséről számoljon be.
2023. aug. 7. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nos, költözzetek össze. Hazimunkat legalább tud végezni.
2023. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem engedik albérletbe költözni így nem tudunk összeköltözni:(
2023. aug. 7. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem engedik albérletbe költözni így nem tudunk összeköltözni:(


Mi az, hogy 24 évest nem engednek? 6 éve már oda költözik, ahova akar, felőtt ember. A pénztárcáját nem engedik költözni, meg a rabszolgát! Nagy különbség!

Rég nevettem ilyen jót! Hagyd a fenébe, csak a baj lesz ezzel a csávóval...

2023. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
24 evesen mit nem engednek rajta? Nem kiskoru, nem kell engedelyt kernie.
2023. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Itt csak a párodon múlik hogy otthon marad e vagy összeköltözik veled. Ugyanis jog szerint ő felnőtt ember, oda megy ahová akar! Csak te még beveszed ezt a "nem engedik" mesét.

Nem is értem mi nem egyértelmű neked?

A párod döntése hogy marad e, és Ő döntött úgy, hogy nem költözik el.

Ezek alapján nem is fog.

2023. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja. Sajnos a barátod ezt teszi. Te nem fogsz tudni ezen változtatni, neki kellene lépnie.
2023. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb hagyd ezt a pasit mert megbolondulsz.
2023. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"

Nem engedik albérletbe költözni így nem tudunk összeköltözni:("


Nem AKAR, és a szüleit használja kifogásnak.

2023. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt 18 éves. Vagyis nagykorú. Innentől kezdve,oda költözik,és azt csinál,amit akar. Természetesen a felelősség is az övé. Kivéve,ha gyámság alatt áll,de gondolom ezt említetted volna,ha így lenne.

Tehát:eléállsz,és vázolod neki a közös jövőtöket. Ha veled akar élni,akkor tesz érte,ha anyuci pici fia akar lenni,akkor meg keress magadnak egy normális pasit.

2023. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!