Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni egy unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy unalmas párkapcsolat ellen?

Figyelt kérdés

Próbáltam már erről beszélni a barátommal, de semmit nem változtat. 2 éve vagyunk együtt, úgy érzem hogy unom a társaságát, pedig még csak együtt se élünk, hétvégente találkozunk.

Semmilyen közös hobbink nincs, még csak filmet se néz velem sose, társasozni se társasozna velem, se semmi. Ha netalán megyünk valahova, még ott is unom magam mellette.

A szex után is alszik, csak annyi, hogy szexelünk, és ennyi az együttlétünk szinte, vagy a telefont nyomkodja mellettem.


2023. aug. 12. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Itt nincs szó párkapcsolatról, inkább csak "dugópajtikról".


Ha neked ez nem jön be, akkor szakíts.

2023. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szakítani. Ez nem kapcsolat.
2023. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Új kapcsolat, mindkettőtöknek.
2023. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
32%

Gyere hozzám.

El mondom, hogy mire érdemes odafigyelni.

2023. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ez már nem jó! Keressél egy másik barátot, köszönj el a mostanitól.
2023. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen szituáció. Kísértetiesen hasonlít, lehet nem is véletlenül...

Nálam például az is volt hogy a hölgy mikor ott voltam más pasikkal chatelt nyilván mert ő is unatkozott. Érdekes módon a végén egy ilyen pasival jött összes, ezt szokás ágról ágra típusnak nevezni.

Velem még az is volt, hogy mikor ott voltam bolt turizmust kellett csinálni ami azt jelenti hogy min 3 boltot végig kellett járni a jó ajánlatokért, érdekes mód az én kocsimmal. Erre meg talán azt szokták mondani hogy resource lettem.

Hagy ne soroljam tovább. Át éltem az ellenkező oldalon a dolgokat. Nem hinném, hogy a kérdező helyzete is olyan fekete fehér mint ahogyan azt a kérdés le festi.

2023. aug. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdés, hogy miért vagy még benne?
2023. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!