Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék?idegbeteg a párom

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék?idegbeteg a párom

Figyelt kérdés
Régen se volt egyszerű vele , de most már egyre jobban megvisel a viselkedése. Mindenért én vagyok a hibás ,a hülye stb Ha úgy van persze más is hibás meg más is hülye ő soha okos meg szép meg minden. Néha azon agyaltam talán nárcisztikus, sokszor nagyon megvisel az amit művel, nem félek tőle ,mert nem bánt. Minden piszlicsáré hülyeségen felhúzza magát és 99% keres egy hibast is. Nagyon azt érzem hagynom kellene ezt az egészet a francba. Szerencsére nincs közös gyerek , neki nem is szülnék.

#dühroham #idegbetegség #Ő tökéletes
2023. aug. 14. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém is az volt, és a közös gyerek megléte ellenére is elváltam tőle. Jó döntésnek bizonyult.
2023. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Akkor mi tart vissza, hogy otthagyd?
2023. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Szakítás.

Itt senki sem boldog.

2023. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Biztos hogy nárcisztikus. Sajät tapasztalat..
2023. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek úgyyis szakítás lesz a vége. Az exbarátnőm örökké panaszkodott, persze ha néha napján én beszéltem a problémáimról akkor az volt a válasz: Nincs panasznap. Én bezzeg örókké azt hallgattam, hogy ez is, az is, meg még amaz is milyen nagyon szemét. Szóval mielőbb szakíts! Hidd el, ez nagyon fárasztó.
2023. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!