Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kérek ilyet?

Figyelt kérdés

Szeretnénk gyereket, viszont feleségem nagyon hízékony alkat. Az utóbbi időben megállás nélkül hízik, két éve még csak 68 kiló volt, most 90. Nem a külseje zavar, hanem az egészsége. Nehezen állja meg az evést, és szerintem a 100 egy nagy visszatartó erő, viszont gyerekkel biztosan átlépné, és utána ha azt az ember megszokja, akkor határ a csillagos ég. Ezért arra kértem, hogy előbb fogyjon egy kicsit, vagy legalább ne hízzon tovább, álljon be egy egészséges étrendre, és utána gondolkozzunk gyerekben.

Szerintetek jogosan kérek ilyet, vagy inkább gonosz vagyok, amiért így gondolkodom?


2023. aug. 17. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Ez rengeteg. És igazad van, gyerekkel sokkal könnyebb hízni, lefele viszont már nem megy olyan könnyen.
2023. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kétdés, hogy lesz-e elég önuralma és kitartása?
2023. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan kérted. Mi volt a reakciója?
2023. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan kérted.

Tovább megyek, már előbb kértem volna, és jelen esetben, ha nem tenne semmit, no gyerek!!!

2023. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ezt magától is tudnia kéne és sokkal felelősségteljesebben gondolkodnia, cselekednie kérés nélkül is.
2023. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ekkora túlsúllyal amúgy sem jönne össze a baba...
2023. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Miért ne jönne össze? Azért 90 kiló még nem a világvége, nem is önmagában ez zavar, hanem az, hogy folyamatosan hízik. Ha ilyen lett volna 5-10 évvel ezelőtt is, akkor nem zavarna, mert tudnám, hogy tartaná.

Egyébként szerintem sokan túlbecsülik, hogy hogy néz ki 90 kiló egy nőn :D


Azt reagálta, mint amit kb minden nő ilyenkor. Meg se hallotta amit mondtam, csak azt szűrte le, hogy nem tetszik nekem.

2023. aug. 17. 16:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Figyu, én 180 centi vagyok, terhesség alatt 60rol felmentem 80 kg-ra, arányosan oszlott el, igaz...de bizony sokan észrevették. Tegyük fel, hogy a barátnőd is ilyen magas, azért 90 kg szerintem már túlsúly a 180 centihez is.
2023. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyilván túlsúly, nem vitatom. De nem olyan mértékű, amitől ne lenne gyerek. Egyébként 167 cm magas.
2023. aug. 17. 16:27
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én első körben kideríteném, hogy vizesedésre hajlamos-e. Nálam pont ebből adódott a túlsúly, aztán vízhajtó teával szépen lementem 65-re. Szerintem az étkezés mellett erre is érdemes lenne figyelni.
2023. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!