Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác meg egy csaj egyenlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác meg egy csaj egyenlő szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés
van egy srác. tetszik. sokat nevetünk beszélgetünk egymással. mindenki azt kérdezi tőlem az osztáyban h tetszik e nekem, persze azt mondom h nem. barátok vunk. szóba jött a mútkor h tetszik e neki vki az osztályból(én voltam vele meg még egy másik csaj) és mondott két lányt (persze egyik se én voltam) vhogy olyan kijlentően mondta(mint amikor vmi semmitmondó dologról van szó) és a minap voltam fennt nála és olyan kedves és fgyelmes volt velem...:) szal nem tom mit érez.segítsetek nekem lécci
2010. okt. 15. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%

Miért kellemetlen??

A hülyék véleménye ne érdekeljen már...

Ha rosszul fogod érezni magad, az a te hibád. Hány éves is vagy?

Senki nem mondta, hogy támadd le a fiút azzal, hogy szereted meg ilyenek.

2010. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
hát akkor hogy mondjam meg neki?? 15 éves vok
2010. okt. 15. 21:37
 13/21 anonim ***** válasza:

csak nem akarom h ha esetleg neki nincsenek ilyen érzései akk én beégjek a többiek előtt"



Mégis miért égnél be a többiek előtt?


"félek h elutasít és utána már nem maradna meg a jó kapcsolatunk egymással"


Ezt sem értem. Attól még, hogy neki nincsenek olyan érzései, és te bepróbálkozol, az égvilágon semmi sem változik köztetek.

2010. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondtam, hogy ne tagadd le, mert az nem jó....

Szerelmet érzel vagy csak tetszik?

2010. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
és hogy kéne bepróbálkozzak nála?
2010. okt. 15. 21:39
 16/21 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok
2010. okt. 15. 21:40
 17/21 anonim válasza:
90%
egy igaz tortenet foszerepben en.. nyaron tortent.. volt egy srac akit eleg reg ismertem, en baratknet tekintettem ra hosszu ideig rengeteget beszeltunk stb., aztan nyaron nem tudom milyen kesztetes hatasara rajottem h megis tobbet erzek iranta mint csupan simma baratsag fiu es lany kozott, igy elmondtam hogy megis komolyabra fordithatnank a dolgokat.. de mar keso volt mert pont aznap osszejott egy baratnommel.. ennek elenere (mindossze 1 ehtig tartott koztuk az ugynevezett nagy szerelem)jo baratok maradtunk .. a lenyeg ha erzel valamit iranta azaz szereted akkor mondd el minel hamarabb na varj addig amig keso lesz..
2010. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
hozzafuznem az elozo valaszomhoz: nem vitas en is tartottam attol h mikor elmondtam h mit erzek iranta nem maradunk meg ugyannak a poenos , stb. erted nem lesz a regi koztunk a dolog, de nem igy alakult hanem meg jobb baratok lettunk . ez csak embertol fugg , felfogas kerdese..
2010. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
barátok vunk
2010. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
mi?? ez most mire vonatkozik?
2010. okt. 17. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!