Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szándékosan hízik ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szándékosan hízik ?

Figyelt kérdés
a barátnőm nem tudom nem merem megkérdezni de nem élünk még együtt és egyre nagyobb nak és nagyobbnak néz ki most akarunk összeköltözni mert már párhónapja együtt vagyunk és olyan mintha hízott volna vagy 10kg már előtte is duci volt nem volt ezzel semmi bajom de most már eléggé egyre nagyobb nem tudom de a 100kg-t feszegeti szerintem

2023. aug. 21. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, nekem nem kéne ilyen igénytelen zsirdisznó
2023. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki boldog és nyugodt, akkor könnyebben hízik. Úgyhogy ezt vedd tőle bóknak😀
2023. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Erre mi mégis honnan tudjuk a választ? Nyilván ha nem kérdezed meg tőle, nem fogod tudni. Szerintem a legjobb lenne, ha rákérdeznél, és arra is, hogy minden rendben van-e. A legtöbb esetben a hízás, főleg a folyamatos hízás trauma jele, ami nincs megfelelően feldolgozva, ezért lesz sok ember érzelmi evő. Meg nyilván neveltetés, életmód kérdése is. Az ingerszegény környezet is okozhatja. Ilyenkor nem árt egy hobbi.
2023. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Kinek mi, én vagy zabálok, ha ideges vagyok, vagy enni sem bírok:)


Szerintem eddig is hízott, csak akkor még nem ismerted. Nyugodtan mondd meg neki, hogy ez már sok!

2023. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nincs olyan hogy szándékosan hízik. Vagy valami lelki baja van es az evéssel vigasztalja/nyugtatja magát, vagy pedig hormonális gond, pl pajzsmiriggyel kapcsolatos.

Vagy csak nulla az önkontrollja, es unalmában zabál.

Mindenesetre ez sehogyan se jó. A gyors, es tul nagy hizas könnyen egészségügyi problémákhoz vetethet

2023. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Az tényleg durva lenne,ha pár hónap után hízna tíz kg-ot. A háttérben akkor valószínű,hogy betegség áll.

Próbáld neki valahogy jelezni,hogy figyeljen,vagy menjen orvoshoz,mert ez nem egészséges.

2023. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Úristen a jó kommenteket lepontozzátok, de a sértőeket a lány számára nem. Nem jó dolog basszus de nem dől össze a világ, úristen 100kgot feszegeti na éééés? Ha eltörne a lába akkor is itélkeznél? Nem is ajánlom az összeköltözést, ez olyan mint házasság előtt egészségben-betegségben, tapintatlan vagy és még ezt támogatják is. Inkább vezesd rá (bár gondolom úgy is leesik a tantusz) menj el vele közös programként sétálni mindig egészségesebbet egyetek. Ne ess össze basszus pár kilótol úgy hogy ha ráadásul eddig is hasonló keliber volt.
2023. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj vele erről, mielőtt összeköltöztök! Nem mindegy, hogy csak igénytelen (megnyugodtott, hogy valaki ducin is szereti és elengedte magát, de durván), vagy betegség miatt hízik. Bakker, ha már most is kezd taszítani, akkor tisztázd vele mihamarabb, mert most képzeld el, hogy ha most ilyen, akkor milyen lesz egy év múlva?
2023. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szép lehet a barátnőd
2023. aug. 24. 17:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Milyen módon jöttetek össze?? Mármint ha tudatosan keresett párt akkor lehet kicsit diétázott vagy ilyesmi,most hogy rád talált ...

Sok nő esküvő után lesz ilyen

2023. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!