Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal randizok a városba sétálunk és nagyon kell pisilnem, de neki nem kell úgy veszem észre pedig 6 órája eljőttünk otthonról és sokat ittunk már üdítőből, és nem merem megmondani mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 14:01
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyentol megszabadulnek. Nekem az egyes szamu prioritas az eletemben az alvas. A kettes a normalis vihhaztartas, beleertve pisilest es folyadekfogyasztast. Mozi kozben is kimegyek ha kell es 1000 ft is jifezetek erte ha kell.


Minden kapcsolatomba, akar parkapcsolat akar baratok barmilyen program kozt siman mondtam h kell es keressunk. Meg nyilvanos.kosdokat mutato app is van a telefonomon. Nekem ez teljesen alap. Elso randin is mondtam amikor pisilnem kellett.


Az nekem fura ha nem.engednek pisilni. Az oka.lehet h nem kommuniktad le h tenyleg nagyon kell. A masik ok az ha a sracban valami nem oke. De sztem itt az elso lesz. Ha alig birod akkor tessek megmondani h nem, nem fogod kibirni tovabb es rogton keressetek mosdot

2023. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Jó de eddig egyikünk se merte mondani a másiknak h néha tartogatja vagy érdekli ez legalábbis ő bevallotta nekem ma h fétises és felvilágosított ha engem is érdekel a téma én is az vagyok!
2023. aug. 23. 00:37
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Így nagyon jó ha izgat mindketőtöket. Van aki addig szereti amíg már nem bírja és bemegy vagy a párjával ezt tenni.

Ha utcán sétálva ez a cél hát S ti döntésetek hogy mit vállaltok be. Ha kölcsönösen élvezitek az ilyen jatékot és megalázást sok sikert és izgalmat kívanok 🙂

2023. aug. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
58%
Akkor szrjatok, hugyozzatok egymás szájába bmeg. Undorítóak
2023. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Azt nem 34. Csak tartogatjuk szivatjuk egymást.

33. Mi bepisilni nem szeretünk csak tartani amig már alig bírjuk.

2023. aug. 23. 12:54
 36/46 erogeen válasza:
100%
Lehet, hogy neki is nagyon kell, de nem meri mutatni. Egyszer csak bepisil! Akkor kiderül, hogy neki is kellett.
2023. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Ja lehet tegnap is volt benne ilyen mert ugye én elmentem az öltözőben edzés elött ő meg akkor vallotta be h kell neki és vsz lehet neki is kellett már mikor nekem mert edzés alatt nehezebb súlyoknál láttam rajta h baja van.
2023. aug. 23. 18:08
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de kicsit érthetetlen. Most attól félsz, hogy azt hiszi, nem szereted mégsem tartogatni, mert pisilni mennél?
2023. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Jesszupepi, elolvastam a válaszokat és rájöttem ki vagy itt a GYIKn. Az előző kérdésnél 19 voltál.
2023. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Mii 39.?
2023. aug. 26. 22:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!