Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal randizok a városba sétálunk és nagyon kell pisilnem, de neki nem kell úgy veszem észre pedig 6 órája eljőttünk otthonról és sokat ittunk már üdítőből, és nem merem megmondani mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 14:01
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
50%

Én tényleg nem értem, miért jó az, hogy nőnek/lánynak adod ki magad.

Ezt sosem értettem az ilyen pisifétises kérdéseknél.

Alapjáraton dől belőle, hogy kamu

1.

Kiírod IDE egy MAGYAR platformra, ahol AKÁRKI elolvassa, még a PÁROD IS.

Téged nem zavar, hogy ő rábukkanhat erre, annak ellenére, hogy azt kamuzod neki, a barátnődnek írsz.

2.

Ha azt is mondod, hogy a barátnődnek írsz... Én randin faképnél is hagynám a párom, ha a telefonját nyomkodná non-stop. Bírjon ki 1-2 órát velem. Oké, ha muszáj egy üzenetet kiküldenie, de az itteni aktivításodból ítélve, te le sem vetted a szemed a képernyőről. Nem hiszem el, hogy a párod nem mondta azt, hogy oké, hazamegy, majd ha ráérsz vele érdemi időt tölteni, folytatjátok a randit.

3.

Egy ember sem ennyire életképtelen, buta, érződik rajta az, hogy van egy sztori a fejedben meg egy írói vénád és itt próbálsz egy interaktív történetben megírni a fantáziád termékét.


Ez az egész irreális tartalom és a folyamatos helyesírási különlegesség meg a többi kérdésedben is feltűnik, ahol amúgy 2020-ban és 2023-ban is 19 vagy és amúgy meg 2023-ban 17 éves is vagy...


Oké, pisifétises vagy, de a nagy kérdés, hogy miért kell ehhez nőnek kiadnod magad.


Nőket tobiroznál? Mert a nők meg pont pisifétises pasikat keresnek és nem egy másik nő érdekli.

2023. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Tényleg lány vagyok!

Lányba is van aki szereti témát!

Öt nem zavarta mert szeret engem 4égi már a kapcsolatunk!

2023. aug. 29. 20:23
 43/46 anonim ***** válasza:
Ha régóta együtt lennétek, ez a kérdés sem született volna meg.
2023. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
De csak eddig ezt nem változtak be egymásnak
2023. aug. 29. 23:06
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
44,???
2023. aug. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
De csak eddig ezt hogy szeretjük tartogatni nem vallottuk be egymásnak
2023. aug. 31. 17:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!