Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
1 eve vagyunk egyutt egy munkatarsammal, eddig nem dolgoztunk egy teruleten de kb. 2 honapja athelyeztek engem es igy tobbet is latjuk egymast amivel nincs is baj, sot! Viszont van egy ferfi kollegam akivel osszehaverkodtunk, tok jol elhulyeskedunk minden nap es megjelentek olyan pletykak, hogy mi kavarunk a parom hata mogott, pedig tenyleg csak szimpla haver kollegakent tekintek ra. A parom elmeletileg nem egy feltekeny tipus de most megis elmondta nekem, hogy mit hallott es kivancsi volt a velemenyemre. Szamitottam mar erre a pletykara oszinten szolva es most fontolora vettem, hogy munkahelyet valtok inkabb, mert nem akarom, hogy erre ramenjen a kapcsolatunk. Vagy inkabb sz’rjam le, hogy ki mit pofazik a hatam mogott?
2023. aug. 22. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell annyira bizalmaskodni a másik férfival. Neked hogy esne ugyanez fordított helyzetben?
2023. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek szeretnek pletykálni, nem értem miért adsz rá még inkább okot...

Ja, inkább menj másfelé dolgozni, elég más részlegre is és ne talizz a haverral, mert tönkreteszi a kapcsolatod, mint a sicc.

2023. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek tobbsege azt gondolja, hogy nincs ferfi es no kozott baratsag. Az esetek tobbsegeben ez igaz is, a tobbinel pedig meg nem derult ki, hogy az egyik tobbet akar.
2023. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked a párod és szereted,akkor ne adj okot a pletykákra!Vagy tarts a haverodtól nagyobb távolságot, vagy legyetek együtt bandában,hármasban a szünetekben.
2023. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A parom legjobb baratja evek ota egy no egyebkent aki szinten ott dolgozik es en egyaltalan nem vagyok feltekeny mert egyertelmuen csak baratsag van koztuk. Na mindegy koszonom a valaszokat, megprobalok valtoztatni.
2023. aug. 23. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!