Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan, mi módon lehet úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mi módon lehet úgy szakítani valakivel, akivel már nem, vagy talán sosem érezted úgy igazán a nagy betűs szerelmet ? S mindezt úgy, hogy ne bántódjon meg a másik fél ?

Figyelt kérdés

Te neked hogy tudná valaki ezt a tudtodra adni, úgy hogy nem sértődnél meg, el tudnád fogadni, tehát...nem gyűlölnéd meg miatta egész életed végéig.


Szóval egyszerűen "neked hogyan esne jól" ?

Mert szakítás után sokszor mondanak olyat az emberek, hogy "ha legalább így mondta volna, vagy ezt mondta volna...".

Erre gondolok.


Ugyanis nem a megbántáson és a szándékos fájdalom okozás lenne a cél, csak valahogy a tudtára adni a másik félnek, hogy nem ő az igazi, de ettől függetlenül a szeretet megmaradt, csak a szerelem múlt el.


Kérem, aki tud erre valami ötletet adni, az írja meg.

Fiúk lányok válaszát egyaránt szívesen fogadnám.

Mindkét nem felfogása, nézőpontja érdekelne ebben a helyzetben.


Köszönöm szépen!



2022. dec. 21. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
A szerelem mindig elmulik azt tudod?
2022. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért akarod tartani a kapcsolatot vele?
2022. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért az más, hogy már nem, vagy soha.

Én ha nem érezném, akkor max.3hónapon belül szakítanék, nem húznám se az ő, se a saját időmet. Nem illünk össze. Van ilyen. Ha ezen megsértődik, az legyen az ő baja.

Ha pedig szerelmes voltam, de kiábrándultam, azt is őszintén megmondanám. Ott mindenképpen fájna neki, ha ő még szerelmes, de ezt nem lehet megúszni. Biztos sajnálnám, de érzelmeket nem lehet megerőszakolni, ha nincs, hát, nincs. Majd kiheveri🤷🏼‍♀️

(N)

2022. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem normalisan csak.

Pl ne haragudj nem érzek úgy legyen vége nem akarom folytatni.

Aztán maradhatna beszelo viszony de csak 3 lépésből amolyan emberi csak, es folyamatosan tartva magad ahhoz amit mondtál.


Nekem ez lenne a legjobb

2022. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak normálisan, emberi módon. Ahogy írod is, csak a szerelem múlt el, és neked arra van szükséged, ezt mellette nem tudod már megadni megkapni. Szerintem ilyesmi magyarázattal, persze hosszabban ecsetelve a kapcsolatotok minőségi romlását, annak okát.
2022. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2-2,5 hónapról van szó.

Nem tudom, kicsit másmilyennek gondoltam, nagyon kedves, nagyon szerethető, egyébként tényleg van benne valami ami valahogy "ott tart vele", tehát hogy ne számítsunk, de igazából többször van az, hogy mégis inkább szakítani kéne, a fent említett érzelmek megerőszakolása miatt is, mert szerintem annyira mégsem való hozzám... Én úgy érzem, egyre jobban.

Ő meg pont a párját látja bennem, és valahol én is érzek valami különlegeset, de voltam már igazán szerelmes és ez a mostani kapcsolat azért jóval gyengébb így 2 hónap leforgása alatt ahogy tapasztalom.


Zavaros kicsit minden, de az eleve nem túl jó vagy pozitív gondolat egy kapcsolatban, ha ez az érzés van bennem, hogy szakítani szeretnék, mert nem érzem azt, hogy feltétlenül hozzám passzolna.

2022. dec. 21. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Csak nem hiányoznak a pillangók? Ha folyamatosan azt hajszolod, sosem lesz tartós kapcsolatod. Nem ez a szerelem.
2022. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meséld el az exedet akivel minden tökéletes volt és magától fog otthagyni :)


Amúgy meg ha mégse, akkor is meséld el neki hogy igazán szerelmes voltál az egyik exedbe, és azóta is keresed azt az érzést. Ezen kívül próbálj rászánni legalább néhány órát, hogy felidézed, megjegyzed (esetleg leírod magadnak), hogy mik azok az apró kis momentumok ami miatt nem tud megfogni. Na miközben ezt csinálod, a felénél rá fogsz jönni mekkora hülye vagy és kihúzod a listáról. De azért mondd ezeket is el neki a maradékkal együtt. Arra rájönni, hogy hogy működnek az emberek, mindig izgalmas érzés, avasd be a barátnődet a titokba, és röhögj egyet magadon te is vele együtt. Aztán majd keres mást.

2022. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az egyenes, de nem túl részletes beszámoló esne jól. "Nagyon sajnálom, mert rendkívül értékes embernek tartalak, és van valami, ami a mai napig megfog benned, de egyszerűen nem érzem azt a kis pluszt, amit én egy párkapcsolatban keresek, amit szeretnék megélni. Úgy érzem, szeretnék adni magamnak és neked is egy esélyt arra, hogy valaki igazán különlegeset találjunk, akit igazán tudunk szeretni és aki igazán szeret minket."
2022. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2-2,5 hónap alatt éppen "semmit" sem lehet megismerni egy emberből. Legfeljebb annyit, hogy tetszik, jó vele a szex, figyel rád, kedves veled.

Saját példámat tudom alapul adni a döntésedhez.

Párommal egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg. Abban az időben még msn-en rengeteget beszélgettünk. Fénykép alapján nem jöttem be neki, csak mint beszélgetőtárs. Nagysokára bele ment egy találkozóban, ami nem úgy alakult amit "Ő" gondolt rólam. Ezért mikor kikísért a buszhoz megkérdezte, "Ugye még találkozunk?".

Mindennek januárban lesz 14 éve.

Találkoztunk még, és 3 hónap után összeköltöztünk. Azóta tart.

Ezzel arra szerettem volna utalni, hogy nem csak egy embert kell megismerni akit látsz, hanem egy embert egészében. Persze érzéseiddel neked kell tisztában lenned. Ha valóban a szakítást látod jelenleg megoldásnak, a jobban megismeréssel szemben, akkor is úgy tedd, hogy ha eszébe jutsz, ne egy bukó képe ugorjon be, hanem egy szép emlék. Amit akár vissza lehet csinálni.

2022. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!