Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ilyen esetben sem bocsánat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ilyen esetben sem bocsánatos egyetlen pofon hirtelen felindulásból?

Figyelt kérdés
Amikor a nő teljesen előzmény nélkül elhagyja a férfit aki mindent megadott neki, teljes lelkét kitette érte, esküvőre készült vele és a szakításkor kiderül hogy titokban elvetette a közös gyereküket is akinek fogantatásáról nem tájékoztatta az apát.

2023. aug. 26. 19:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el azon, mit tettél azért, hogy ezt tette.
2023. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
81%

12

Jaj, kiszedetett magából egy sejtcsomót, micsoda probléma.

A másik pedig bántalmazott egy élő emebrt... Gondolkozzál már egy kicsit, ha tudsz.

2023. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
78%
16-os: Na ez jó vicc. A rendőrség húszszor komolyabb bántalmazás esetén kis csak vonogatja a vállát. Bezzeg, ha tilosban parkolsz... Akkor van idő, pénz és energia, hogy bsztasson vele.
2023. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
6%
Nem, de érthetőnek érthető lenne. Nem mindig szegeny gyenge nők az aldozatok, rengeteg pszichopata is van.
2023. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
#24 a másik oldalt is meghallgatnám, hogy milyen is az, amikor “mindent megkap” mert az ilyen kedvesrendes jó fiúk általában nem azok.
2023. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Már alapból azt kérdezed bocsánatos-e. Ebben benne van, hogy meg se szabadna történnie ezt te is érzed. A nő megmenekült előled, ha vered/verted. A gyerek is. A pofon szerinted változtat bármin ami már megtörtént? Semmit. Ellenben egy vadidegent - mert már semmi közötök egymáshoz - bántalmaznál. Ha védekeztetek, akkor nyilvánvaló volt, hogy a hölgy nem akart gyereket, ezt egyértelműen tudatta veled az aktus során. Akkor mit csodálkozol, hogy elvetette/nem mondta meg? Nem kötelez törvány senkit se, hogy elmondja az apának a terhességet. Egyébként is a nő teste, nem kötelezheti senki rá, hogy kihordjon egy gyereket.
2023. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok hogy a nő is teherbe akart-e esni, vagy csak "véletlen" lecsűszott az a gumi.

Az is érdekelne, hogy ha tényleg véletlen volt, miért nem mert téged erről tájékoztatni.

Lehet, hogy te szépen eltervezted az esküvőt, meg mindent, csak éppen azzal nem foglalkoztál soha, hogy ő mit és hogyan szeretne.

Úgy gondolom, utolsó pillanatben menekült el.

2023. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
A nálad erősebbet bezzeg nem mered megütni, mi? A gyengébbel könnyű köménykedni, bár ha engem pofoznál meg, lerúgnám a heréidet úgy gondoskodásképp.
2023. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
#29 ne nevezd magad nőnek. Vagy szülj te egy olyan pasinak aki ver.
2023. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthagyom a pasim, annak oka van. Ha otthagytam terhesen, és úgy döntök hogy elvetetem immár EGYEDÜLÁLLÓKÉNT, ahhoz még annyi köze sem lenne mintha még együtt lennénk. Mondjuk akkor is csak elmondhatná a véleményét, de az én testemről, meg arról hogy óhajtok-e anya lenni arról én döntök egyes-egyedül.

Ha ezért megüt akár a partnerem, akár az expartnerem, visszakézből kap egyet, + ha jól sikerült az övé és meglátszik akkor feljelentést is.

Ennyi a sztori, nem több.

Mondom ezt úgy hogy nem voltam ebben a helyzetben, de ezeket tenném.

43N, kétgyerekes


(A #29 baromállat meg tuti nem nő)

2023. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!