Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnàtok tanàcsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20èves no vagyok 7hònapos kisfiù èdesanyja. Amiòta megszületett a gyermekünk teljesen tönkre ment a kapcsolatunk a fèrjemmel.Elhidegültünk egymàstòl elmùlt a szerelem,nincs meg a tisztelet.. Semmi màsra nem vagyok neki jò csak kielègíteni az igènyeit, èn hülye meg bele is megyek hogy lefekszem vele pedig vègig kellemetlenül èrzem magam. Bele fàradtam màr a könyörgèsbe hogy legyen vàltozàs ès a rengeteg pròbàlkozàsba. Imàdom a kisfiunkat fèrjem nagyon jò apa. Ő a mindenem. De tudni kell hogy én még nem igazán szerettem volna kisbabát ha dönthettem volna picit vártam volna még vele. A férjem viszont nagyon szeretett volna így hosszú gondolkozás után énis úgy döntöttem akkor jöjjön a pici.. Igen tudom én döntésem is volt viszont idővel rájöttem nem azt az életet élem amit én szerettem volna. Mindenki másnak szeretnék elsősorban a gyerekemnek megfelelni de magamnak sose fogok tudni.. Ez idő alatt “Eltemettem,, az énemet magamat aki még élte volna a fiatalságát. Sokszor rám tör ezaz érzés és egy részről csalódottságot érzek másrészt pedig Boldog vagyok hisz van egy gyönyörű kisfiam és csak neki élek,benne lelem meg a boldogságom. Idő közben jöttem rá hogy még ezzel kicsit várhattam volna mert valahol mélyen bennem él még az a lány aki voltam és sokszor hiányzik .. Ami az anyasággal eggyütt jár nem minden esetben könnyű , azon vagyok hogy a legjobb legyek a gyermekemnek és nehéz jó anyának lenni de sok olyan pillanat van mikor saját magamnak is hazudok és elnyomom ezeket az érzéseket ,bele kényszerítem magam olyanba amit igazán nem is szerettem volna.. Főleg így nagyon nehéz hogy mellette ilyen “tàrsam,, van. Teljesen elhanyagolom az érzéseim , azt hogy én jól legyek lelkileg … Volt valaki ilyen helyzetben? mit tennétek a helyemben? Köszi
2023. aug. 29. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

A szerelemre nehéz mit mondani, mert egyszerűen annyira fiatal vagy még, hogy nem törődhetsz bele abba, hogy valaki mellett csak élj boldogtalanul. Viszont egy gyerekkel egyedülállóként maradni szintén nagyon nehéz, pláne ilyen fiatalon, mikor még szinte te is gyerek vagy. Valahogy muszáj lenne tenni valamit ezért a kapcsolatért, hátha csak ez az új érzés változtatott meg bennetek valamit, de visszahozható még a régi énetek, a szerelmes voltotok.

Az meg, hogy ilyen fiatalon még nem erre vágysz, sajnos valóban késő döntés. Szerintem gondolj arra, hogy bár szívesen buliznál, de nem leszel elkésve vele akkor sem, ha a gyermeked elkezd cseperedni. 5-6 évesen simán a nagyikra lehet már hagyni hétvégén, és 12 évesen meg el lesz otthon. Te még ekkor sem vagy elkésve, simán tudsz teljes mértékben magadra is koncentrálni. Plusz szerintem nagyon menő, hogy fiatalos gondolkodású anyuka leszel, hisz alig lesz korkülönbség köztetek. Nem lesz ciki elmennie veled kiskamaszként.

2023. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Sajnálom, hogy így alakult a kapcsolatod.

Tanácsot adni sajnos nem tudok csak leírni a véleményemet így 33 évesen. Nyilván mondhatnám a sablon szövegeket, hogy mennyetek párterápiára, beszélgessetek többet, de tudjuk ezeknek a kapcsolatoknak (az olyanoknak amit leírtál) előbb-utóbb vége lesz, a kérdés az, hogy te mondod ki, hogy vége vagy ő.


Nagyon fiatal vagy még, úgyhogy ne temesd a fiatalságodat gyerek mellett sem. Mellete is megtudod élni, nyilván más minőségben mint a hasonló korosztály hiszen felelősséggel tartozol valakiért, de élhetsz, szórakozhatsz, barátkozhatsz, kereshetsz magadnak egy megfelelő/szerető társat.

Én nemrég léptem ki egy 10 éves kapcsolatból és 33 évesen is fiatalnak érzem magam és élem az életem úgyhogy te sem maradtál le semmiről. :)

2023. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia kérdező.


Az a baj, hogy saját magad helyezed háttérbe és minden mást magad elé helyezel.

Ez sem jó.


A másik véleményem pedig az, hogy, könnyű egy fiúnak azt mondani, hogy kell a gyerek, de azzal a pici emberkével TE foglalkozól 0-24 óraban a legtöbbet.

A férfinak csak annyi volt a dolga, hogy megcsinálja a gyereket.

Onnantól kezdve te eléd meg a keményebb mindennapokat.


En azt javaslom, hogy ne helyezd magad háttérbe.

2023. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Elválnék, ha ő nem törődik veled egyáltalán, akkor nem szeret. Kár erőltetni amit nem lehet. Ha vele maradsz bekkatansz, depressziós leszel, akkor ki fog gondoskodni a gyerekről,az apja?Te vagy az anya, téged nem pótolhat senki! Ezerszer jobb a hétvégi apuka, mint a mentális beteg anyuka...
2023. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Ha a gyerek mellett semmi jövedelmed és a férjed tart el, akkor a válás sem megoldás, nem neked ítélnék a gyereket, hanem az apjának. Te meg fizethetnéd a gyerektartást.

Úgyhogy próbáld felidézni azokat az időket, amikor még élvezted vele a szexet.

2023. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!