Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy két embert szeretek? Van erre megoldás? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a Férjemmel, van 2 gyerekünk. Sajnos a kapcsolatunk nagyon rossz útra terelődött, szóba jött a szakítás lehetősége. Itt a baj az, hogy én közben megismerkedtem egy másik férfival, akivel ugyan tudtuk hogy nem szabad, de még is megtettük. Elítélendő dolog, tudom, szégyenlem is magam emiatt. Szeretem őt és szeretem a férjemet is. De ha épp a férjemmel vagyok akkor a másikra gondolok, ha a másikkal vagyok akkor pedig a férjemre gondolok. Beleőrülök már ebbe. Felmerült a lehetőség, hogy változtatunk és megpróbáljuk megjavítani a kapcsolatunkat. Az utóbbi 1 évben sokat voltam bulizni azzal a másikkal, de akkor amikor ez elkezdődött nem gondoltunk semmire se. (neki is felesége, gyereke van) a férjem nem tudja, nem sejti hogy lehet valami közöttünk, de azt kérte ne járjak el bulizni. Abszolúte, sehova, senkivel se.


Kérlek titeket, ne bántsatok! Nem azért írom meg ezeket a sorokat hogy támadási felület legyen. Aki csak gúnyos megjegyzéseket szeretne tenni rólam azt kérem haladjon másfelé.



2023. aug. 29. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De miért kérte a ferjed ezt, ha nem tud semmiről? Most akkor gyanakodhat, vagy sem?


Azért ez így nem kerek. Nem szoktam ilyet írni, de ez már rendesen el van cseszve így.

2023. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem szereted egyiket se,csak mindkettőhöz érdekek fűznek.


A férjed a biztos pont, a gyerekeid apja, a közös anyagiak oldalán áll, míg a szeretőd az izgalmat jelenti.


Igazából képtelen vagy mély szeretetre, senkit nem szeretsz, még a gyermekeid sem. Ez nem bántás, ez a valóság, kifejtem miért nem szeretsz senkit önmagadon kívül.



Többet ér neked a tiltott gyümölcs, a szex, hogy buliztok, mint akármi más, a férfi gyerekeire, se felesegere nem vagy tekintettel UGYANÚGY,mint a szeretőd se senkire nincs.


Összeilletek egyébként, mindketten csakis önmagatokat és a másik nemiszervét "szeretitek" de azt piszkosul, gátlástalan módon.


Ha kiderül, hogy hűtlen férgek vagytok oda a házasságoknak, vagy az egyiknek, de ha nem is történik válás a gyerekek és a házastársak is megérzik kegyetlenül, rossz hatással fog bírni mindenkire!

Önző, szégyenteljes szemétládák vagytok.

2023. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából neked egyedül kellene élni egy ideig, hogy leülepedjenek az érzelmeid. Se férj, se másik pasi csak a gyerekek. De ez ugye jelen helyzetben nem kivitelezhető.

Ilyenkor szokták javasolni a pszichológust, aki segítene rendet tenni a gondolataidban, önismeretet tanulhatnál. Így meg tudnád különböztetni hogy kit szeretsz, és ki iránt érzel fellángolást. Vagy mi hiányzik a házasságodból, ami miatt egy harmadik fél felé fordultál, mi az amin dolgoznotok kellene a férjeddel, hogy jobb legyen a házasság.

2023. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
JUST BE POLY!
2023. aug. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!