Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Titeket zavar, ha a barátnőtök nőiesen esetleg kihívóan öltözködik mellettetek?

Figyelt kérdés

Itt érthetjük a köztudatban plázacicaként elkönyvelt lányok öltözékét pl.

Magassarkú,mély dekoltázs,smink,Szűk nadrág vagy nagyon rövid nadrág,stb.

Azokat a válaszokat,most hanyagoljuk,hogy ilyen nőkkel nem jönnék össze stb,tudom ilyen is akad bőven.

Arra lennék kíváncsi mi a véleményetek.

Inkább úgy vagytok vele,hogy büszkék vagytok rá,nem kell takargatnia magát vagy úgy,hogy más ne lássa,inkább visszafogottabb legyen?

Vegyük azt az esetet,hogy tudod a barátnőd semmiképp sem csalna meg,akárhány bókot,ajánlatot is kap.


2010. okt. 16. 17:12
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Egyet értek most az utolsóval,én is szeretem hogy igényes a pasim és ad magára,hogy megnézik a nők.

Büszke vagyok rá és örülök,hogy az enyém:))

2010. okt. 16. 17:44
 12/30 anonim ***** válasza:
18%

koszonom kedves kerdezo,egy kedves lany lehetsz


clyde

2010. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem egyről beszéltek. Attól mert még valaki igényesen/csinosan öltözik nem kell hogy azt jelentse, hogy p*csanadrágot, magassarkút és mélyen kivágott felsőt visel. :) Ez nem csinos, hanem k*rvás öltözködés. Ennyi.
2010. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
22%

kedves 75% os


minden ember maskeppen latja,de en szeretem ha megnezi mindenki a baratnomet,es en elvarom hogy igy oltozzon,mert ha valami nem tetszik akkor szollok neki,es neha direkt oltozik benan fel hogy lassa ha en eszreveszem a kis hibakat,volt amikor nem figyeltem fel es indulas elott szollt nekem,elment es kijavitotta,vagy lecserelte.


clyde

2010. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Azért írtam mindkettőt,mert mindkettő érdekel,a lényeg,hogy nem a visszafogott öltözékre értem:)

Nameg egy nagyon feszülős farmer 10cm-es magassarkúval és átlátszó blúzzal is lehet ribis szerinem,tehát elég nehéz behatárolni hol végződik a nőies és hol kezdődik a riban..cos.

Az én fenekem pl egyszer sem lógott ki

a nadrágból,de szeretem a rövid fazont.Legtöbbször magassarkút veszek hozzá.Tudod lehet sokan ribisnek gondolják,erről nem is akarok vitatkozni,de nem azt kérdeztem:"szerintetek riban..cos?"hanem azt amit.

Nem akarok megint áttérni az öltözködésre és ,hogy melyik a jó,mert ahány ház annyi szokás:)

Köszönöm clyde!:)

2010. okt. 16. 17:55
 16/30 anonim ***** válasza:
80%
clyde: addig légy büszke magadra és a nődre, amíg ki nem derül, hogy nem csak megnézi őt a többi férfi
2010. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Egyszer volt olyan is,hogy nagyon rossz paszban ébredtem,beteg voltam,magasról tettem rá hogy nézek ki,emelett sápadt voltam karikás szemmel és ezen abban az állapotban nem is volt kedvem javítani.

Szóval mentünk a párommal és az ötcsével,elment mellettünk egy csaj akin kb egy öv nagyságú miniszoknya volt,hosszú lábai,magassarkú és szép vvolt az arca is.

A melettem léő két pasi(köztük a barátom)nagy ívbenal fordultak utána(pedig ez nem jellemző a barátomra) én meg csak lestem a pandamaci szememmel a bőgatyámba,hogy azta ma is érdemes volt felkelni:D

Szóval ha ribis is én azért szeretem megmutatni mim van,nem azért mert más pasit szeretnék,csak mert én akarok a legjobb lenni a páéromnak,azt akarom rajtam legeltesse a szemét és ne más szoknyák után forogjon.Eddig sikerült is elérnem:)

Igen a belső többet számít,de azért számomra a külső is fontos.

2010. okt. 16. 18:02
 18/30 anonim ***** válasza:
Te sem akarhatod, hogy miattad slampos legyen.
2010. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
jajj az ötcséből kihagynék egy "t"-t így utólag:D
2010. okt. 16. 18:04
 20/30 anonim ***** válasza:
36%

clyde: addig légy büszke magadra és a nődre, amíg ki nem derül, hogy nem csak megnézi őt a többi férfi


hehe,nem csal meg es nem is fog ha erre celzol,szerintem jobban vigyaz o ram mint en ra,tudja ha felrelep azonnal othagyom es nincsen nallam masodik esely,azt is tudja hogy azonnal kapnak magamnak egy masik lanyt,tisztaban van ezekkel a dolgokkal.


clyde

2010. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!