Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen komolyodnak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen komolyodnak meg úgy nagyjából a fiúk?

Figyelt kérdés
20évesen màr kezdenek? (Belsőre gondolok)
2014. máj. 2. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ėn 15 ėves koromtol kezdtem komolyodni...
2014. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem sosem fogok.:) 17f
2014. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira kor, mint személyiség függő. Nagyon nagy szóródás van életkor szerint: Van aki korán, de van aki sosem.
2014. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
komolyodni.. érdekes egy szó, de mindenkinél mást jelent. kifejtenéd bővebben mire gondolsz? Lehet komolynak lenni úgy is hogy vicces vagy..
2014. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16 eves koromtol mar igen komoly voltam. Amugy a legtobb 20 eves meg irto gyerekes...olyan 23 felett kezdenek atlagban.
2014. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én egyszer megkomolyodtam olyan 20 évesen, aztán 22 évesen más közegbe kerültem és újra buliztam, szórakoztam, éltem a világom és olyan 27 évesen komolyodtam meg, mikor már tudtam a céljaim és el is értem azok egy részét és a további célok elérése érdekében nem szabadott gyerekesnek maradnom.

Szerintem is személyiségfüggő, bár 23 év fölött kezdünk szerintem.

2014. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyénfüggő, de 25 fölött azért már kezdenek.
2014. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nincs ilyen, hogy megkomolyodik valaki. Nekem a legtöbb barátom fiú. Egészen különböző korosztályokból. Majdnem mindegyik olyan, hogy kifelé a komolytalan srácot mutatják, különben meg, ha épp a helyzet úgy hozza nagyon is éretten viselkednek és mindig tudok velük értelmesen, komoly dolgokról beszélni a sok hülyéskedés mellett. Én egyébként azon az elven vagyok, hogy az emberek teljes mértékben soha sem komolyodnak meg.
2014. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Változó..

Tesóm tiniként viselkedik, 24 éves..

Férjem 22 évesen is érett volt már, ha lehet így nondani..

Édesapám..érett...érett...de még mindig nem komoly, pedig már 50 éves.



Tehát ez ember, és személyiség függő, amin a megélt tapasztalatok is tudnak formálni

2014. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!