Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kommunikáció nem jó ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kommunikáció nem jó ?

Figyelt kérdés

Pl elmondja hogy úgy érzi nem szereti őt senki itt.


Erre azt mondom hogy dehogynem hisz akkor nem segítenének Neked szüleim se én. Nem kérdeznék hogy hogy vagy stb. De ha te nem hívod fel őket néha, vagy nem megyünk át "csak úgy" vagy ilyesmi akkor magadat zárod ki és persze ilyet érzel. Nem törődne anyum h olyat főzzön túlnyomórészt amit te is tudsz enni stb..


Ezzel csak elméleti példa. De kb ilyen a kommunikáció nálunk ez nem jó?


2023. szept. 4. 15:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem segítenék neki, nem figyelnék rá stb. Kiállok mellette, nem szégyellem őt
2023. szept. 4. 16:23
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem jó, mert figyelmen kívül hagyod a tényeket, drogériás fiú. Például, hogy anyád első perctől magyaráz neked a nőd ellen. A hátad mögött megtűrt személynek nevezi.

Megkérdezni, hogy vagy, az alap udvariasság, két idegen között. De nem beszélgetnek egymással, semmilyen kötődés nincs.

Csak ki kéne húzni a fejed anyádból, hogy észrevedd a valóságot.

A másik: te őt nem szereted. Még csak nem is tiszteled vagy kedveled. Naphosszat itt mocskolod, minden szavad csepeg az utálattól.

Miért nem ismered be, hogy vége ennek a kapcsolatnak?? Még bizonygatod is, hogy de, de én is szeretlek, anyám is szeret, mindenki szeret, miért akarsz elmenni?

Szánalom a köbön.

2023. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint a műkörmös csaj csávója vagy? :D
2023. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kommunikációról beszélsz? Már az is csoda, hogy magát a szót ismered. Hányingerkeltő vagy.
2023. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rögtön csóri műkörmös csaj jutott eszembe...🙄


Az én exem is ilyen idióta volt, mint a kérdező.

2023. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, mert azt hajtod neki,amit te és a híres családod tett érte miközben a szemére hányod folyamatosan és persze b@szog@tod napról napra.

Én ha lehetne monitoron keresztül átnyúlnék hozzád és megfojtogatnálak, de előbb a fejedet vágnám a monitorba többször és a hajad tépném ki eskü, hogy végre valahára észhez térj és kirakd a lányt örökre! Olyannyira szomorú a helyzete és idegesítő vagy! Rendesen utálatot érzek irántad.

A párod pedig nem szeret,se te őt,csak mindketten betegek vagytok a fejetekre, úgyhogy nagyon jó, hogy nem szexelsz vele, legalább a gyerek nem szenved csak ti ketten, ha már egyszer nem szakítasz annyira be vagy szarva, hogy mi lesz nélküle annak ellenére, hogy jóformán naponta hordod el holott az egyedüli hibája, hogy senki sem szereti valóban, míg a tiéd az, hogy tönkretetted a mocskos famíliáddal együtt. Semmirekellő népség vagytok, még a putris C-tol is rosszabbak.

2023. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Fogadd meg a tanácsom, ha segíteni akarsz rajta és magadon is, 14-es voltam a kérdés alatt.



Szívesen.

2023. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tobb szempontbol sem jo. Eloszor is, erzesekkel nem vitatkozunk. Ha o ugy erzi, hogy senki sem szereti, akkor azt hiaba akarod szavakkal cafolni. Nem fog menni. Ugy tudsz tenni ellene, ha olyan erzeseket valtasz ki benne, amik ellentetesek a mostani allapottal. Ha nem megy, akkor nem megy. Akkor viszont engedd el.
2023. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!