Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék ebből kilábalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ebből kilábalni?

Figyelt kérdés

Az egész miatta van! Szakítottunk a barátnőmmel, és azóta semmi nem jön össze az életben. De semmi. A suli kész csőd, a vizsgáimon mind megbuktam, hiába tanulok rengeteget. A haverok le se sz*rnak, nincsenek barátaim, nincs egy támaszom. Komolyan kezdem azt érezni, hogy fölösleges vagyok ebben a világban.

Elment az akit szerettem, ő adott nekem erőt, kitartást, önbizalmat, egyszerűen mindent! Most hogy nincs semmim sincs, földönfutó lettem....lelkileg tropa...

Mibe temetkezzek ,hogy felejtsek...? már csak ezt akarok.


2010. okt. 16. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kéne ezért az exet okolnod...

Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy úristen, tönkretett lelkileg, stb, mindenem oda. De nem, hiába okozott fájdalmat én profitáltam belőle. Sokkal jobban tanulok, azóta minden tökéletes, még a munkában is. Szebbnek érzem magam és kivirultam.

Tedd te is ezt! Ne siránkozz, mert az csak tönkretesz.

Elment? Hát akkor ennek vége, lépj túl rajta. Az a te bajod, hogy nem akarsz továbblépni! Ne gyártsd magadnak a problémákat.

Barátaid miért nincsenek veled? Akkor azok nem barátok...

Új barátnőd nincs? Keress! Járj szórakozni, nézz jobban szét.

2010. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló helyzetben voltam, mint te. Nekem legfőképpen internetes cikkek olvasása mutatta meg az utat a továbblépéshez. Megadom a linket a kedvencemhez: [link]

Ezen a honlapon bőven találsz tanácsokat arra vonatkozólag, hogy hogyan rakd össze újra a széttört életed.


20/F

2010. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!