Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi ?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok kapcsolatban és a barátomnak nem àll fel. Az első 3 hónapban azért nem vitt engem haza aludni mert félt ettől a dologtól,hogy lánnyal aludni és ami hozzà tartozik. 4 hónapon keresztül folyamatosan együtt aludtunk és egyszer sem állt fel neki. És azt mondta a melleim is kicsik . És nem feküdtünk még le egy év alatt. De az rosszul esik nekem hogy nem áll fel neki azt mondta nincs mire. Ezekszerint ő nem szerelmes belém és még csúnya is vagyok számára. Szerintetek meleg az lehet az oka ? 23 éves fiú és 4szer feküdt le az exével és azt mondta nekem nem volt jó neki, és erőből csinálta vele. Most ez mi?

2023. szept. 7. 11:24
A kérdező szavazást indított:
Párkapcsoalt
Meleg
Fiúkat szereti
Szerelem
Együtt alvás
11 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ócska troll vagy, de csak tippelek.
2023. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerinted csúnya lehetek ? Jól értem?
2023. szept. 7. 11:29
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Igen, jól érted.
2023. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Sose a lány hibája, ha nem áll fel. Senki nem jön össze számára visszataszító lánnyal. Vagy lelkibeteg és emiatt nem tud teljesíteni, vagy szervi okai vannak. Egy fiú egy fát is meg tudna dugni, nemhogy egy kismellű nőt, akibe még szerelmes is.
2023. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem impotens, csak rád fogja, mert úgy könnyebb. 1 éve le se feküdtetek, mit szenvedsz mellette?
2023. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez impotencia, ami nem kor függő. Egy pasinak ráadásul sokszor a semmire is feláll, pl reggel, hajnalban, még azelőtt hogy magához térne. A mellméret meg a pasikat nem szokta zavarni, ez csak a nők mániája. Plusz senki nem jön össze olyannal aki nem vonzza.

Magyarul ez egy bunkó impotens, vagy tényleg meleg, csak rád fogja.


Vagy te lógsz épp a suliból, és csak unatkozol...

2023. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is gyanús, elég butácskán van fogalmazva, mintha szándékos lenne...
2023. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én szlovákiából vagyok 23 éves. A magyarom nem tökéletes a lényeget viszont meglehet érteni.
2023. szept. 7. 12:30
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Igen, értjük, hogy hazudozol itt, mert unalmas a suli.
2023. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

"Sose a lány hibája, ha nem áll fel. Senki nem jön össze számára visszataszító lánnyal. Vagy lelkibeteg és emiatt nem tud teljesíteni, vagy szervi okai vannak. Egy fiú egy fát is meg tudna dugni, nemhogy egy kismellű nőt, akibe még szerelmes is."

Ekkora rózsazsín lózung még a GYK-n is ritkaság. Tele a világ megalkuvó kapcsolatokkal, ahol olyan nagyon nem tartják egymást vonzónak a felek. És nem, Menzás Marika néni ha széttárt lábakkal fogad, akkor sem fog izgalomba hozni.

2023. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!