Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi ?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok kapcsolatban és a barátomnak nem àll fel. Az első 3 hónapban azért nem vitt engem haza aludni mert félt ettől a dologtól,hogy lánnyal aludni és ami hozzà tartozik. 4 hónapon keresztül folyamatosan együtt aludtunk és egyszer sem állt fel neki. És azt mondta a melleim is kicsik . És nem feküdtünk még le egy év alatt. De az rosszul esik nekem hogy nem áll fel neki azt mondta nincs mire. Ezekszerint ő nem szerelmes belém és még csúnya is vagyok számára. Szerintetek meleg az lehet az oka ? 23 éves fiú és 4szer feküdt le az exével és azt mondta nekem nem volt jó neki, és erőből csinálta vele. Most ez mi?

2023. szept. 7. 11:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
10-de minek? Minek jön össze valaki olyannal, akit egyáltalán nem tart vonzónak? Az még oké, hogy nem ő a legszebb, lenne szebb nála, de más értékei miatt mégis megéri vele lenni, de akkor is van egy alap vonzalom. De olyannal együtt lenni, akihez egyáltalán nem vonzódom?? Minek?
2023. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#8:


Én is Szlovákiában élek.



Odkial si, vies po slovensky? Ak vies tak dobre. Na co si s ním, ked je gay, alebo má problémy s impotenciou?


Nájdi si zdravého chlapca, alebo takého, ktory má rád zeny, cize je hetero.


:)))


(U.I. Szlovákul írj vissza, hogy tudjuk, hogy nem kamuzol. :D)

2023. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Odkial som nebudem tu vypisovat🙈
2023. szept. 7. 15:57
 14/21 anonim ***** válasza:

To vobec netreba. 😁


Som len zvedavá ci klames,alebo nie, ale to ma zaujíma este viac na co si s ním. Preco?

2023. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Uz niesom s nim . Preto bola som s nim lebo cakala som ze bude lepsie ale je zhorsi
2023. szept. 8. 13:04
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
na basszus, lassan indíthatjuk a caste-otazky.sk-t
2023. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Dobry napad😂
2023. szept. 8. 16:09
 18/21 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos kifogtal egy meleg fiut. Vagy nem tudja magarol (nem hiszem) vagy csak alca vagy neki. De ha meg hetero is lenne es egeszsegugyi okok miatt nem all fel neki, az se magyarazza meg a ti eseteteket. Szerintem puhatold ki, hogy a farokra bukik e.

De ez igazabol lenyegtelen... nem hozzad valo se testileg se lelkileg. A magad erdekeben hagyd el, hidd el ettol a sractol csak jobbat talalsz.

2023. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes vàlaszokat. Én is úgy gondolom és úgy érzem hogy csak álca voltam számára . Ma szakítottunk ! És abszolút nem bánta. Csak azt nem èrtem mièrt kell egy èvig más ember szivèvel, érzéseivel játszani, hamis vágyat kelteni olyan utàn ami úgy sem adatik meg sose értettem és valószínűleg nem is fogom.
2023. szept. 8. 18:06
 20/21 anonim ***** válasza:

Rakerdeztel, hogy meleg e?

Azert ilyen, mert csak magaval torodik... a masik le van szarva. Es valamilyen szinten hagytad, hogy kihasznaljon.

2023. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!