Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan lányba vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányba vagyok szerelmes, akit egyszer már elutasítottam. Van remény?

Figyelt kérdés

Olyan lányba vagyok szerelmes, akit egyszer már elutasítottam de jó barátok maradtunk. A lánynak most van pasija de nem hiszem, hogy sokáig fog tartani.

szerintetek elmondjam-e neki, hogy mégis szeretem illetve van-e rá esély, hogy most is szeret-e úgy mint régen?

A válaszokat előre is köszönöm


2008. okt. 12. 16:54
 1/8 anonim válasza:

mond el neki ,ha nemet is mond megprobaltad , ha nem probalod meg nem tudod meg soha ..


mond el neki


es sok sikert!!!

2008. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki, csak ha szétmennek a párjával. Így nem lenne fair, hogy van valakije.
2008. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Ha van egy szív,mely érted dobban
2008. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha van egy szív mely érted dobban,szeresd őt mindennél jobban...

Mert ki tudja,lesz-e idő,mikor fáj a szíved érte,de már késő...."

2008. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magyarán akkor ezt buktam?
2008. okt. 12. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

én is azt mondom, hogy várd meg amíg szétmennek, és utána, ha még mindig úgy érzed, hogy szereted.

sok sikert!

2008. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát igen. csak az a kérdés mikor mennek szét.

a lányt ismerve nem fog sokáig tartani a kapcsolatuk de aztmondj, hogy a srác a nagy ő számára.

2008. okt. 12. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tanácsot adok,hanem tapasztalatot osztok meg veletek.Én pont így jártam,hogy előszőr elutasítottam.Aztán hónapok múlva én próbálkoztam nála,és jól elküldött a francba,mondván:"ha ló nincs,szamár is jó?"Azért egy próbát megér,én sem haltam bele,csak kicsit beégtem.
2008. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!