Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mibe "menekültök" ha reménytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe "menekültök" ha reménytelenül szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Én a fociba és a bulizásba "menekültem".
2011. márc. 15. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A csaj karjaiba..:D
2011. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

zeneterápia :)

bár volt hogy a cigit és a piát választottam :S

2011. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy másik csajhoz. Nőre csak nő a gyógyír. Megismersz egy újat és a régit elfelejted.
2011. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vodkába!!!!:D Viccen kívül mindenbe amibe lehet! Én elég érdekes hobbikba kezdtem bele, amibe lehet sosem kezdtem volna, és nagyon sok időt töltöttem a jó barátaimmal.
2011. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a konditerembe.

Attack!, zene maxon, magnézia, és irány a fekpad meg a többi haver :D

2011. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha reménytelenül szerelmes vagyok valakibe, akkor meggyőzöm magam arról, hogy nem is olyan reménytelen, és megszerzem a lányt. Ha teljesen reménytelen valami miatt, akkor nálam automatikusan kikapcsolnak valamennyire az érzelmeim, úgyhogy azt már nem olyan nehéz átvészelni. Most valószínű lesz egy ilyesmi szituációm (reménytelen, vagy annak tűnő szerelem), kíváncsi leszek, még igaz-e rám. Eddig így volt.
2011. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem,menekülök,szenvedek,Ő utána,de idáig mindig is így volt,majd elmúlik,ilyen egy romantikus pasi:)
2011. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
lehetseges h hujen fog kijonni a dolog de elmeselem azert;)evolt egy baratom imadtam ot es egyszer csak otthagyott..:(nem tudtam enni aludni semmit..aztan h eltereljem a gondolataimat neki alltam valami hasznosnak...tanulnii es ev vegen latszott is az eredmenye..:)
2011. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3 év után elhagyott a barátom. 2 hétig sírtam, aztán rájöttem, h nem fog visszajönni, és meggyőztem magam, hogy nem ő az igazi, elővettem a rossz tulajdonságait, na meg a büszkeségem: ugyan sem "loholok" senki után.

Pár hónap múlva jött volna.... késő volt.

Ja és barátok!!!!! Programok!

24/L

2011. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tanulásba. Ez könyveket is jelent, és minden mást is :) Úgy is mondhatnám, hogy szerzek magamnak programot, aminél lélekben mindenképp ott kell lenni, és esetleg fizikailag is odatenni magam.

Illetve zene, barátok, sör. A bulikat nem csípem.

21/L

2011. ápr. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!