Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 2 év után már nincs szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 év után már nincs szenvedély, jobb szakítani? Többi lent.

Figyelt kérdés

Jól elvagyunk, hülyéskedünk sokat de a szenvedély vagy a kívánom a masikat érzés elmúlt részemről :( Pedig nem volt rossz a szex egyáltalán vele. De valami hiányzik. Az is benne van szerintem, hogy nincs annyi közös téma, tudjátok, mint amikor valakibel bármiről el tudsz beszélgetni órákig meg úgy érzed nagyon megvan a közös hullamhossz stb.

Mi a teendő ilyenkor? Ráadásul az összekoltozes is tema, na de így? Jelenleg hétvégén tudunk csak találkozni.

Nem tudom mit tegyek, szeretem, mint embert de elég ez?

Tudom, hogy a szerelem nem marad örökké meg, de két év után ha ezt érzem az elég gáz nem?



2023. szept. 11. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
ha mindketten készek vagytok változtatni magatokon, mert ez kell, akkor simán lehet javítani ezen, tapasztalat.
2023. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják szimpla házas èletnek. Átmegy a kapcsolat bizalmas baráti viszonyba.

Van akik között ez a szenvedèlyes szerelem rèsz meg sem törtènik! Úgyhogy szerencsèsek vagytok.

Ne zavarjon hogy nincs miről beszèlni. Az a baj ha már nem mersz semmit elmondani a másiknak , vagy nem èrdekel senkit a mondanivalód!

2023. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltál bele szerelmes valaha? HA sosem voltak nagy beszélgetések, közös téma? Volt kezdetben nagy szenvedély?
2023. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Harmadik kommentelő: igen, voltam szerelmes, az elején nem éreztem úgy, hogy ne tudnánk miről beszélni..

Szex is nagyon jó volt az elején, igazából azzal most sincs gond csak valahogy elmúlt a szenvedély.

És nem tudom, 2 év után ez normális - e.

2023. szept. 11. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hogy normális, a szerelem elmúlik. Én nem is hiszek benne igazán.
2023. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem is az a baj, hogy elmúlt a szerelem, hanem hogy nem tudtok beszélgetni. Inkább maradjatok jó barátok.
2023. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az normális, hogy az őrült lobogás, az ön- és közveszélyes szenvedély elmúlik. Jó esetben azonban egy minden salaktól letisztult, vegytiszta SZERELEM marad utána. Ez sajnos csak keveseknek adatik meg. A szerelemnek ugyanis vannak fokozatai. De becsapós játék, mert mindig az épp aktuális szerelmet hisszük a legszebbnek, a legszentebbnek. Csak amikor elmúlt jövünk rá, hogy felejthető kis momentuma volt csupán életünknek. Én magam is közel 50 felejthető liezonocska és egy elrontott házasság után találtam meg.
2023. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Senior Séf, azért az 50 az már jócskán kiveri a biztosítékot a nők 90%-ánál De persze ha vannak olyan kvalitásaid, válogathatsz és örvendek h találtál egy igazit. Én nőként sosem mertem kezdeményezni, mert nem vagyok elég jó csaj. És valamiert most mégis egy 10/10-es férfi az első szerelmem annyi személyes nehézség után, mert ő meg a személyisége miatt nem érdeklődött a nagyon szép, de műveletlen lányok iránt



Nekünk minden alap kvalitásunk egyezik, kivéve h nem vagyok jó sportokban és nem videójátékozom. XD de tudok táncolni es rajzolok, ami hasonló kategoriák. Minden mas kb. Stimmel. Én érzelgős vagyok, ő nagyon nem, de nagyon bújós típus.


Felnőtt emberek ha nem költöznek össze 2 éven belül, az részemről taka lenne. Nem a szerelem elmúlása miatt hanem mert nem akar elköteleződni. De mivel mindkettőnknek ez az első kapcsolata, nem várhatom el, hogy sok más barátnőm helyzetéhez hasonlóan kb. 1 év után összeköltözzünk, pedig nekem ez lenne az ideális a kapcsolat fejlődése szempontjából. 2 év után tucatnyi ismerősöm már eljegyzést kötött, 3-4 év után volt lagzi és gyerek is. 30 felé már legyen annyi önismerete 2 embernek, hogy nem szórakozunk egymás idejével. Ha nem lennék biztos benne 3 hónap után, hogy összeillünk, minden téren, akkor biztosan most sem húznám vele tovább.


De ha 2 év után ez felmerül benned, hogy szerelmes akarsz maradni, sajnos az elmúlik. 3 hónap után sem olyan, mint az első hónapban, amikor minden szex egy új utazás kb. Vannak begyakorolt ritusaink, nem égek 200%-on, alig tudtam munkában koncentrálni. Egy szoval nem adaptív evolúciósan a lángoló szerelem korlátlan ideig. De mi égtünk az elején, most már ragaszkodunk az apró rituáléinkhoz heti 3x. Ennyiszer érünk rá külön.

2023. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg lehet kövezni, de igen, nálunk egyből volt szex, de csak mert elötte baràtok voltunk és átalakult. A 2. Randin nála aludtam, pedig szűz voltam és tudtam hogy nagyon fog fájni, és mindkettőnknek kínos lesz. Az is volt, de jót nevettünk az egészen és nagyon hálás volt nekem amiért megtettük.


Viszont minden más a vágyon kívül egy kapcsolatban kőkemény meló. Sok beszélgetés, megbeszélés. Nem veszekedés, hanem kompromisszumkészség. Mindenki veszekedik, de nem mjndegy, hogy.

2023. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!