Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "párom" nyilvánosan sípcsont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "párom" nyilvánosan sípcsonton rúgott mert beszóltam neki. Normális ez? (27/l)

Figyelt kérdés

4 hónapja tart még csak ez a kapcsolat és ezidáig hittem végre megtaláltam a számomra megfelelő partnert.

Mindenben a kedvemben jár, főz nekem, figyel rám, tényleg elkényeztet, a szex is csodálatos.

Mi ilyen "vicceskedős" pár vagyunk, gyakran beszólunk egymásnak, de csak nevetünk rajta általában...


Ő most diétázik, így a karja a kicsit összement, hiába edz, mivel visszavette eléggé a szénhidrátot.

Hétvégén elmentünk wellnessezni és a strandon ültem a törölközőn, ő pedig állt, és valamit beszólt, de én már nem is emlékszem, hogy mit, nem vettem magamra.

Viszont visszaszóltam, hogy hát ekkora karokkal nem magyaráznék és nevettem... ültem a törölközőn, a lábaim magam elé voltak húzva és ő mint mondtam állt és így, hogy én a földön voltam belerúgott a sípcsontomba, nem erősen, de azért éreztem, főleg, hogy papucsban volt.


Nagyon kiakadtam és mintha a rengeteg kedvesség, amit eddig tett törlődött volna. Ez nagyon rosszul esett... 27 éves férfi létére ilyet csinálni... meg akárhány évesen.

Még ha nem is erősen tette, de nyilvánosan, több száz ember láttára ezt megcsinálja? (persze, ha ketten vagyunk akkor is gáz, de így még inkább)


Megalázva éreztem magam... azért ennyire durvát nem szóltam be.


Utána bocsánatot kért, meg mondta, hogy ez csak ilyen kis "játékos" rúgás volt a beszólásra válaszként.


Hát nem tudom...szerintem ez gáz. Vagy én reagálom túl?


Ti mit tennétek?


2023. szept. 11. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt ami releváns, az egy és egyedül a te véleményed.
2023. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Nehéz kérdés. Lehet viccre venném. N
2023. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Érdemes lenne ezt megbeszélni vele, hogy:

Miért tette? Miért gondolta, hogy ez a helyes cselekedet? Máskor is fog ilyet tenni? Meg tudja különböztetni a viccelt a komoly dolgoktól?


Szerintem éreztesd vele, hogy nem volt szép, amit tett, mert attól még, hogy férfi, nem kellene nagy arcúnak lennie.

2023. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Hat ez eleg gaz. Most szallj ki a kapcsolatbol amig van eselyed. Sajnos igy kezdodik egy bantalmazo kapcsolat. Amig meg van fogad, kezed, labad, menekulj!
2023. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Így azért nehéz mit mondani, mert nem voltunk ott, nem láttuk. Bárkivel, bármilyen kapcsolatban előfordulhat, hogy egy-egy vicc kicsit durvábban sül el, mint az illető akarja, akár fizikailag akár szavakkal.


Pl.: egyszer tásasággal ültünk valahol, kultúráltan iszogattumk, senki nem volt részeg se semmi ilyesmi és az egyik haveromat ugrattam valamivel (ő férfi, én nő) és válaszul poénból adott egy zsibbasztót vagy nem tudom hogy mondjam (ököllel a karomba "ütött"). Na most én nem vagyok az a törékeny nő, sportolok elég izmos is vagyok, de basszus az az "ütés" (ami tudom, hogy nem szándékosan ment erősebbre, de férfi és erősebb nálam) kb. 10 percig fájt és zsibbadt a karom utána. Nevettem, nem szóltam semmit, nem olyan volt a szitu, nem volt mérges, se én, haverok vagyunk, tudtam a kontextust és nem volt agresszív. De én ott voltam tudom milyen volt.


A ti eseteteket nem láttuk. Neked kell tudnod/érezned/mérlegelned, hogy ez milyen volt, neked sok-e vagy sem és e szerint cselekedni.

2023. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Milyen arcot vágott közben?
2023. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem az, de ha valóban láttad is rajta, hogy ez ilyen játékos rúgás volt és nem volt benne semmi aggresszió, akkor egyszerűen csak beszéld meg vele, hogy hiába nem erősen csinálta, neked ez nagyon rosszul esett és még viccből se üssön/rúgjon meg többet. Ilyen esetben szerintem ez megbocsátható. Nyilván ha újra előfordul vagy bármilyen más módon erőszakoskodik veled, akkor az más, de a leírásodból nekem az jön le, hogy nem akart bántani és számára ez ugyanúgy csak hülyéskedés volt, mint mikor viccből beszólogattok egymásnak. Nem kellett volna akkor se, de ez így megbeszélhető, nem azonnali szakítóok (szerintem, de persze ez a te döntésed).
2023. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Kiolvasnék egy könyvet.
2023. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
#6 Basszus, tényleg ez a legfontosabb. Milyen arcot vágott közben?
2023. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem zéró toleranciám van verekedéssel viccből is. Lányként sem ütök meg senkit, a húgomat szoktam vállba boxolni viccből 46 kilósan, de pasitól nem akarnám viccként sem visszakapni ezt.
2023. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!