Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már a vég jele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már a vég jele?

Figyelt kérdés

Barátnőm az utóbbi két hétben elhidegült tőlem és az alábbi megjegyzéseket tette:

- nem vagyok a tipikus esete mert nincs szakállam és nem vagyok "kötött/dagadt" típusú

- nem rendelkezem ütve-fúróval amivel feltudnám fúrni a panel lakásban a polcot ezért férfiatlan vagyok (hozzáteszem hogy felfúrni nem lenne gond, de ezért nem veszek x tízezerért fúrót és amikor kölcsön akartam kérni a testvére fúróját akkor mondta h ne, majd a tesóm megcsinálja)

- nincs férfias kiállásom mert általában arra törekszek egy probléma esetén hogy megbeszéljük és ne csak nekem kelljen mindent eldönteni (elvégre ezért kapcsolat egy kapcsolat)

- baj hogy nem iszok alkoholt, mert velem nem lehet elmenni sehova sörözni

- baj hogy megyek egyetemre (mérnöki), vagyis ez nem, hanem az hogy rengeteg időt fog elvenni tőlem és így szerinte nem tudunk sehova se járni majd

- baj hogy elmosogatok, mert azt a nőnek kell csinálnia

- nem partner a beszélgetésekben ha rólam van szó, de ha róla akkor legyek megértő

- nem lehet velem elmenni étterembe, mert mindenhol csak tészta alapú ételeket akarok enni (ezek a kedvenceim)

- baj hogy nem szeretek rock fesztiválokra járni, mert véleményen szerint nem ezeket az embereket akarom magam körül tudni

- baj hogyha a barátaimmal elakarok menni 1-1 hétvégére szórakozni

- baj hogy nem nézünk közösen sorozatunk (a kapcsolat elején kijelentette hogy az ő "én ideje" a sorozatozás és én ezt tiszteletben tartottam)

- baj hogy inkább szerelőt hívok az épületgépészeti gondok miatt (nem állok neki olyannak amihez nincsenek meg az eszközök, inkább fizetek olyan embernek aki ért hozzá, elvileg ezért vannak a szakemberek)


Ellenben az én bajom az hogy a viselkedése botrányos néha. Olyan hangnemet megüt sok emberrel amit nem szabadna. Rendszeresen fikáz másokat, utána pedig tőlük kér tanácsot a gondjaira. Szerintem ez elég gáz dolog.


Nem troll vagyok, ezek valós dolgok.


Nektek mi a véleményetek? Engedjem el a dolgot?



#vége #rossz #kapcsolat #endofthestory
2023. szept. 13. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged olyannak, amilyen vagy. Szerintem ez ok a szakításra, mert mindig lesz valamivel baja.
2023. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Csak azon csodálkozom,hogy miért tűrted meg az életedben ezt a nőt?

És miért nyel sok férfi sok mindent ,évekig?

Azért a nedves négycentis vágatért a nők alfelén?

2023. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Alapvetően jó volt a kapcsolatunk az elején, később meg elkezdett laposodni, majd jöttek ezek a kritikák. Tény hogy nekem is vannak hibáim (pl néha cigizek, hetente 1-2 órát PS-ezek ha van időm), de a felsoroltak nagy részét triviálisnak tartom. Szerintem az a baj hogy ő a tökéletest keresi, de nem fogja megtalálni, az anyja is azt mondja neki hogy nem véletlenül tart minden kapcsolata max 1 évig.

Anno amikor baj volt az exével, mindig kiálltam érte és mellette voltam éjszakákat mert félt hogy feljön hozzá. Pár hónap múlva meg ez a dolog el lett felejtve és már férfiatlan vagyok. Szerintem addig voltam jó amíg nem tette túl magát az exén. Most pszichológushoz jár, aki azt tanácsolta neki h idősebb pasival kezdjen (+5-6 év). Az ilyen "szakembereket" se tudom megérteni. A lényeg hogy az a házifeladata hogy érveket rakjon mellém, pro és kontra és ez alapján döntse el hogy mi legyen. Kész vicc az egész.

2023. szept. 13. 13:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A jelek szerint 2 hete vagy kicsit régebben megdugatta magát egy szakállas, dagadt ezermesterrel, aki agresszív és domináns, és alkoholista, szűkszavú szakmunkás.

Viccet félretéve, ha ennyi ellentétes pont van köztetek, akkor nem feltétlen kellene a kapcsolatot sem erőltetni. Bár ha jól sejtem eddig nem volt semmi baja, ezekről mélyen hallgatott, csak most lett hirtelen "rossz minden". Tippre más férfi került be a képletbe, akit nálad jobbnak hisz, és lehet kavarnak vagy már több is van ki tudja. A botrányos viselkedés meg alapból egy olyan amit nem kellene tolerálnia senkinek alapból se, de ezekkel a folyamatos új feszültségforrásokkal meg végleg gáz.

El kellene gondolkozni a szakításon mert nagyon a fejedre nőtt. És nem szoktam szakítós tanácsokat osztogatni, megbeszélés párti vagyok, de ez valami teljesen másfajta embertipus és értékrend, mint akivel lehetne normálisan. És ez csak romlani fog, bár innen nehéz hova. De ezek a fajta jellemtelenebb példányoknál mindig van lentebb, szóval...

2023. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne a dolgot engedd el, hanem a nőt.... érted!

Ez csak rosszabb lesz.

2023. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mindenki ezt mondja, amit ti is.

A másik a pénz, az a legfontosabb mert szerinte az a boldogság. Számomra nem, én a fizetésemmel és a bónuszaimmal egy havi szinte ilyen nettó 570 körül keresek. Ő jóval többet, mert már van diplomája. Én mondtam neki ha diplomám is lesz, inkább a nyugalom mint az állandó idegeskedés plusz 150-200 ezer forintért. Na ez se tetszett neki. :D

2023. szept. 13. 14:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6# nem véletlen mondjuk...

Pl itt vagyok én, a volt feleségem is állandóan a karriert, a diplomákat hajtotta, csak éppen egy- két év alatt lakótársak lettünk... a legszebb, hogy észre sem vette. Amikor szóvá tettem, hogy hát ez nem oké, meg van háztartás is a világon, esetleg nem mindent nekem kellene csinálni és pénzelni is persze, még O volt felháborodva.

Fél év múlva váltam.

2023. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lány helyett nőt keress inkább.Írom ezt szintén nőként.

Rá fog jönni a hölgyemény,hogy amit ő művel,az kákán csomókeresés.Hogy miért csinálja?Azért,mert egyszerűen nem szerelmes beléd.

2023. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Ezek után nem igazán tudnék elképzelni bármit is, márpedig enélkül nehéz lenne a folytatás. 😀 Az előző csavoja ilyen személyiségzavaros, alkesz volt aki csalta. Biztos ez az igénye ismét.
2023. szept. 13. 15:35
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi piszkálást, csoda hogy eddig tűrted... Szerintem dobd a csajt még ma, és menj el lazítani valamerre
2023. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!