Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már a vég jele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már a vég jele?

Figyelt kérdés

Barátnőm az utóbbi két hétben elhidegült tőlem és az alábbi megjegyzéseket tette:

- nem vagyok a tipikus esete mert nincs szakállam és nem vagyok "kötött/dagadt" típusú

- nem rendelkezem ütve-fúróval amivel feltudnám fúrni a panel lakásban a polcot ezért férfiatlan vagyok (hozzáteszem hogy felfúrni nem lenne gond, de ezért nem veszek x tízezerért fúrót és amikor kölcsön akartam kérni a testvére fúróját akkor mondta h ne, majd a tesóm megcsinálja)

- nincs férfias kiállásom mert általában arra törekszek egy probléma esetén hogy megbeszéljük és ne csak nekem kelljen mindent eldönteni (elvégre ezért kapcsolat egy kapcsolat)

- baj hogy nem iszok alkoholt, mert velem nem lehet elmenni sehova sörözni

- baj hogy megyek egyetemre (mérnöki), vagyis ez nem, hanem az hogy rengeteg időt fog elvenni tőlem és így szerinte nem tudunk sehova se járni majd

- baj hogy elmosogatok, mert azt a nőnek kell csinálnia

- nem partner a beszélgetésekben ha rólam van szó, de ha róla akkor legyek megértő

- nem lehet velem elmenni étterembe, mert mindenhol csak tészta alapú ételeket akarok enni (ezek a kedvenceim)

- baj hogy nem szeretek rock fesztiválokra járni, mert véleményen szerint nem ezeket az embereket akarom magam körül tudni

- baj hogyha a barátaimmal elakarok menni 1-1 hétvégére szórakozni

- baj hogy nem nézünk közösen sorozatunk (a kapcsolat elején kijelentette hogy az ő "én ideje" a sorozatozás és én ezt tiszteletben tartottam)

- baj hogy inkább szerelőt hívok az épületgépészeti gondok miatt (nem állok neki olyannak amihez nincsenek meg az eszközök, inkább fizetek olyan embernek aki ért hozzá, elvileg ezért vannak a szakemberek)


Ellenben az én bajom az hogy a viselkedése botrányos néha. Olyan hangnemet megüt sok emberrel amit nem szabadna. Rendszeresen fikáz másokat, utána pedig tőlük kér tanácsot a gondjaira. Szerintem ez elég gáz dolog.


Nem troll vagyok, ezek valós dolgok.


Nektek mi a véleményetek? Engedjem el a dolgot?



#vége #rossz #kapcsolat #endofthestory
2023. szept. 13. 13:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Hirtelen azt hittem az exemről írsz, de utána láttam diplomás a csaj.


Ez nem lesz jobb, kiszeretett belőled azért köt ennyi mindenbe bele. Amint megtalálja a következő pasit, neked lapát. Mivel neki nem lesz gerince kidobni, elfogja valahogy érni, hogy te szakíts vele. Utána max egy hónap és már a másik pasival hivatalosan együtt van. Én nem tartom kizártnak, hogy már most is van valaki képben neki, azért van ez a viselkedés.

2023. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket, az ismerőseim nagy része is ezt mondja amit Ti.

Tegnap este még beszélgettünk és akkor is mondta hogy én mihaszna vagyok mert délután hazamegyek (tegnap pl 16:30 fele) és csak tv-zek, pihenek és olvasok ahelyett hogy hasznosat csinálnék a 40m2-es panelban. Amikor meg elmosogatok és takarítanék akkor meg nőies vagyok. Nem tudok kiigazodni a dolgon.

2023. szept. 14. 13:17
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja, meg hogy én nem tudom őt ledominálni és ez szörnyen zavarja. Tulajdonképpen ezért dobta az előző csávóit is, mert szerinte mindig ő volt a főnök, ami egyébként nem igaz. Igazából én nem akarok dominálni, mert egy kapcsolat nem erről szól. Ha dominálnék, akkor meg az lenne a baj hogy elnyomom.
2023. szept. 14. 13:21
 14/17 A kérdező kommentje:
Update: Tulajdonképpen a mai napon a szakítás lett a vége. Elmondta hogy mik bántották, amikkel részben egyetértek és az általam leírtak egy másik halmazba tartoztak ami szintén ok a dolgok történésére. Pár dologban valóban hibáztam én is, de azok a másik halmazban vannak.
2023. szept. 16. 17:34
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
"Tulajdonképpen a mai napon a szakítás lett a vége" - Ez számodra inkább szabadság
2023. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratutálok, és üdv a klubban! Javaslom most hogy megszabadultál tőle, próbáld megélni kicsit ezt az újfajta felszabadultságot. Pihenj, szórakozz, önidőzz, bulizz a haverokkal, töltődj fel és kapcsolódj ki. Rád fér és megérdemled. Aztán ha lement minden korábbról hozott nyűg, akár el is lehet kezdeni a normálisabb nő felhajtását. A korábbiakból levonva a tanulságot, és tanulva a dolgokból.
2023. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Én is azt látom, hogy a sajnálaton kívül, jobb lesz így mindkettőnknek. Én sokkal nyugodtabb vagyok és most kezdődött az egyetem amit ilyen "nyomás" mellett elég rossz lett volna csinálni.

Ő továbbra is jár szakemberhez, hátha segíteni fog neki ebben a dologban, bár én ezekben nem hiszek. Sok az elvárás és nincs kompromisszumkészség az emberek tulajdonságaival kapcsolatban, így elég nehéz lesz neki a jövőben. Kicsit sajnálom, de remélem jól alakul az élete.

2023. szept. 17. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!