Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktátok rávezetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktátok rávezetni a párotokat arra, hogy fogyjon kicsit, mert felszedett néhány kilót?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Elmegyek edzeni,mert szerintem kicsit elhagytam magam, velem tartasz?
2023. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Közöld vele, hogy lassan a barátnőjének jobb segge lesz mint neki. Arra biztos megmozdul:)
2023. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Egyik kapcsolatomban sem volt ez téma, fogytunk hiztunk több év alatt. Soha egyetlen mondat ezzel kapcsolatban nem hangzott el, nem hiszek benne hogy valakit ha noszogatok, akkor majd tesz valamit. Nem, ez neki kell hogy eldőljön a fejeben, sajat szandekabol. Terhessegem alatt sokat jartunk setalni, a ferjem invitalt en meg mentem mert amugy is szeretek jarkalni. Talán ez az egy alkalom volt, prevenció szándékból gondolom.
2023. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is ilyenek a kapcsolataim hogy az évek során fogyunk is neha hízunk megint fogyunk összevissza.

De nem ekörúl forgunk soha.

2023. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
nem ártana egészségkúrát tartanunk szívem....most egy hónapig maximum gyümölcsöt eszünk, nem eszünk zsíros húst, és sokat fogunk kirándulni hegyet mászni
2023. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Én ezt lazán megmondtam a páromnak. (Egyéb dolgok miatt ő is szólt.)


Nyilván kedvesnek, tapintatosnak kell lenno

I, de egy párkapcsolatba férjen már ez bele...

2023. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban őt sokkal hamarabb kezdi el ez zavarni, mint engem. A kilóg olyanok, mint a pénz, jön és megy:D
2023. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

5-korberohognem, aki megmindana nekem, hogy mit fogok enni és csinálni az elkövetett időben.

Azzal érték egyet, aki azt mondta, hogy belülről kell jönni az elhatározással. Ettől függetlenül visszajelezhetsz neki, hogy hízott és neked jobban tetszene pár kilóval könnyebben.

2023. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

2

Az biztos! Kivagnálak mint macskát sz*rni. Van hyetted ezer masik

2023. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
9 Aki ilyet mond, az gondolatban már rég kivágta a dagadt partnerét, ne aggódj.
2023. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!