Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válás fontolgatása. Egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás fontolgatása. Egyedülálló szülőként lehet boldogulni vagy ismét boldognak lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éve vagyunk együtt. Van egy 3 éves gyerekünk. Éppen építkezünk. Viszont én nem vagyok boldog már. Tudja ő is. több alkalommal is beszéltem neki az érzéseimről. Azután 1-3 napig normálisabb, majd ismét ugyan az.

Nem igen beszélgetünk. Mind ketten dolgozunk, utána én megyek a gyerekért és vele vagyok egész nap . Férjem vagy még kicsit dolgozik a házon vagy játszik a gépen. Nagy Gamer. Közös minőségi időt nem igazán töltünk, nincs rá igénye. Nem szexelünk, ha három havonta hozzám ér sokat írtam. Nem érzem magam nőnek már. Soha nem dicsér meg, hiába öltözöm csinosabban vagy próbálok bármi újat bedobni csak elutasítás vár. Szexbe próbáltam kezdeményezni, de sokadik elutasításnál elvetettem, feladtam. Nem látom értelmét. Mesélek neki, akkor közben telefont nyomkod és látom, hogy a haverjaival beszél . Elvitt évfordulón vacsorázni, de ott is telefont nyomkodott közben és másokkal beszélgetett. Társas magányban érzem magam teljesen. Ő nem szeret. Nem vagyok hülye, látom , de ha felhozom, hogy váljunk nem akar,mert nagyon szeret azt mondja. Félek valamiért, nem tudom, hogy jó döntés e kilépni. Egyedül maradok a gyerekkel, akkor itt a ház, ami csaknem kész van. Azzal mit kezdünk azután? Eladjuk? Bírnám egyedül a gyerekkel? Annyi mindentől félek.Fog e valaha valaki tényleg szeretni?

Szívesen fogadnám, aki hasonló szituban volt kilépett e, jobb lett e stb.


35/N


2023. szept. 17. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nektek először is párterapeuta kellene. A beszélgetések során a férjed is megvilágosodhat, hogy ez így vegetálás, nem családi élet.

Nyilván a gyerekkel sem foglalkozik érdemben, nem játsuik, nem beszélget vele, nem tanítja, nem sportol vele, nem mesél neki.


Ez így csak ingerszegény vegetáció a gyerek számára is.


A 80-as években egy általános iskolai osztály 10-15%-át nevelte egyedül az anyuka.


Ma már 50% az arány.


Ennek az lesz vége, hogy eladjátok szépen a házat és külön mentek. Apuka fizet, te meg szépen, igényesen felneveled.


Nem fog a gyerekkel kevesebbet együtt lenni, mint most, hiszen most is fontosabb a számítógépes játék, mint ti.


Fiatal vagy, ápolt, csinos nő vagy. Emberileg, nőiségedben is megaláz, sérti az önbecsülésedet.

Ez így pokol.

2023. szept. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Ezen nincs mit megmenteni. Valjatok
2023. szept. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan küzdők a párommal. De soha nem adom fel 4-5 naponta megjegyzem törödést igénylem. Így mindig figyel rám. 40f Kitartás, megéri hidd el
2023. szept. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kihűlt ételt fölösleges újra melegíteni. Ilyen a ti kapcsolatotok is. Párterapeuta ide vagy oda, mindig vissza fog esni az ő Gödrébe.
2023. szept. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Szokásos sztori: minden kell, gyerek, ház autó. De mire meglesz, addigra a kapcsolat tönkre megy, mert azt hiszitek, hogy ez egy félkézzel megvan, a másik kézzel téged szeretnek, a harmadikkal a gyereket, aki a legfontosabb. Hát... ez nem így megy.
2023. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak sikerül!

Enged el az idealizált világot.

2023. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszelj vele erről komolyan, hogy ha nem változik vállsz...ezt közöld vele.

A házat eladjátok és felezitek jobb esetben. A gyerekkel egyedül is lehet boldogulni...de ez sokmindentől függ. Van segítséged? Hogyan dolgozol vagy milyen más lehetőségeid vannak? Mennyit keresel?

Ha adsz magadra és normálisan vagy akk normális pasit isntalálsz gyerekkel is.

2023. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ywerd ***** válasza:

Aki itt a legjobban fog szívni az a gyerek. Úgy látom itt az ő érdekét max az a válaszoló vette figyelembe aki párterápiát ajánlott.


Nyilván a férfi nem fog belemenni, amíg a kérdező azt nem mondja,hogy oké,válás . Vagy eljössz apukám...


Persze garancia, hogy rendbejöttök nincs ,de még mindig jobb megpróbálni,mint új szereplőkkel újra kezdeni,ha nem tudjátok mit csesztetek el.


Sok sikert kívánok nektek!

2023. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hasonló cipőben járunk. Szerintem már sosem lesz jobb. De gondolom már te is úgy vagy vele, hogy nemis próbálsz változtani mert felesleges. Mi szenvedünk még egymás mellett.... De ki tudja meddig mehet ez így..
2023. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!