Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel manipulálna?

Figyelt kérdés
Most nem tudom, hogy igaz-e amit a barátom mond, vagy nem, de volt már olyan, hogy nagyon mérges voltam rá, vagy szakítani akartam vele, akkor volt olyan azt mondta, hogy ő nem jól érzi magát, beteg, el kell mennie majd az orvoshoz, vagy hogy egy kocsi majdnem belement, mikor vezetett.
2023. szept. 17. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez így eléggé annak tűnik.
2023. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányszor akarod még ezt az ostoba kérdést feltenni? Tegnap többen megadtuk rá a választ.
2023. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még ma is manipulálni akar vele igen, ahogy tegnap is. Sőt annyira egyszerű és hülyének nézős módon, hogy van egy rossz hírem ezzel kapcsolatban is. Habár várj, utóbbit inkább hagyjuk is. Valószínű úgysem értenéd.
2023. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen manipulál elég nagy paraszt.
2023. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!