Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők. Volt dolgotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők. Volt dolgotok alkoholista férfival?

Figyelt kérdés
Eleinte nem látszott rajta, de idővel nem bírta meg állni, hogy ne vetné meg az italt.

2023. szept. 17. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ja. Heti egy üveg whiskey mindíg elfogyott.
2023. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
#1 az alkoholistánál napi 1 üveg whiskey fogy, nem heti 1.
2023. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott azonnal!
2023. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig hagyd amig nem késö.
2023. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem, van hallgatói jogviszonya. Így ő egyetemista, nem alkoholista
2023. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát #2 akkor te is szeretheted a piát. Véleményem szerint az alkoholizmus azt jelenti, amikor egy napot sem bírsz ki pia nélkül és már várod mikor haza érsz, amikor számolod mennyi napja nem ittál, nem biztos, hogy akkor vagy csak alkesz, ha rosszullétig piálod magad minden nap....Whiskey kóláról beszéltem, szóval fel volt ütve kólával, egy hétre jól beosztotta magának.

És mondom, minden héten egy üveg.

(De lehetne ez boroskóla is vagy vodkanarancs tökmindegy.)

Hát nem minősítem inkább azt aki azt mondja, hogy ez nem alkoholizmus...akkor mégis micsoda?


Egyébként nálunk fél évig tudta visszafogni magát az uriember. Rajta sem látszott kezdetben, aztán egyre inkább furcsáltam, hogy miért van minden héten a bevásárló listán a pia. Évek óta nem vagyok vele, egy suttyó volt és nem tudott ellenállni a függőségnek, szerintem ez szánalmas.


És nem a nagypapi féle jó mondásáról van szó ami azt mondja ki kb., hogy a fiatalság titka az, ha a reggelt egy cent pálinkával indítjuk. Az szerintem még kulturált alkoholizmusnak elmegy.

2023. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
#6 a 2 vagyok. Én egyáltalán nem iszom, de egy félliteres viszki ha elfogy egy hét alatt, az rohadtul nem alkoholizmus. Ahogy a napi 2-3 deci bor se étkezésekhez (nem egy üveg bevedelése este), amit próbálnak súlykolni. Ez alapján a franciák és az olaszok mind alkoholisták, úgy saccperkábe 16 éves kortól felfelé.
2023. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szerencsére.

Hagyd ott te is, csak rosszabb lesz...

2023. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

#7 Te miről beszélsz? Elmondom...EGYSZERI ALKALOMRÓL.

Valamit nagyon félre értesz.

Ismétlem, fél évig bírta aztán MINDEN HÉTEN a mai napig piál! Csak úgy magába, nem kajához, nem ünnepnapon.

Akik nem értenek velem egyet ilyen párt kívánok nekik. Élvezetes lesz!

Ezzel az ALKOHOLIZMUSSAL amiről beszélek velejárója az agresszió is!

Dühkezelési problémák!

És ha a heti piát nem tudja a boltba megvenni képes csak ezért elmenni akár 30-40 kilómétert is vagy többet, mert alkohol függő és nem bírja nélküle!

Nem komplett az aki azt mondja, hogy ez normális.


HA kajához iszol 2-3 deci bort azt kultúrált alkohol fogyasztásnak hívják! És ez is SZINTÉN egyszeri alkalom! Nem minden kajához iszik bort egyébként az ember!


#7 "Egyáltalán nem iszom, de"....Na minél inkább piás valaki annál inkább tagadja.

Nagyritkán iszol, pont mint mi ezek szerint...ünnepekkor meg ilyenek, de ne jelentsd már ki, hogy egyáltalán, mert az egy évben nulla fogyasztást jelent.

2023. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj 9, de itt neked vannak dühkezelési problémáid és súlyos traumáid a bántalmazó férjed miatt. Felesleges ránk projektálni mert lepattan rólunk (legalábbis rólam, a 7 vagyok).

Kultúrált alkoholfogyasztás, igen. A napi 1-3 pohár bort ha elfogadod étkezésekhez, hát pont ugyanannyi kb egy feles viszki naponta, mondjuk este vacsora után. Egy fél literes üvegben 10 felesnyi van. Elfogyhat 1 hét alatt úgy hogy az illető nem mászik négykézláb és nem bántalmaz senkit.

És még egyszer, én nem iszom, nem írom le többet.

2023. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!