Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg, hogy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Hogy győzzem meg, hogy ez így nem normális dolog?

Figyelt kérdés

A párom közel 30 éves és egyszerűen nem vesz tudomást a jövőről.

Eddig azt mondogatta, hogy fél a házasságtól. Oké, elfogadtam és nem házasodunk.

Fél a gyerektől. Oké adok időt neki még és meglátjuk.

És itt jön ami már durva. Lakás... mondom neki, hogy gondolkozzunk el, hogy tudunk lakáshoz jutni, mennyit, mennyi ideig spórolunk. Jelenleg tudunk spórolni, mert vidéken lakunk. Én azt mondtam, hogy addig maradjunk itt, ameddig nem spórolunk megfelelő alaptőkét. Nem, ő jövőre Bp belvárosába akar költözni, sarokkádaa, légkondis lakásba. Mondtam, hogy ez elvinné minden pénzünket, hogy tervez így lakást? Vagy bármit?

Ő nem tudja, majd lesz valahogy

Mutogattam neki ilyesmiről szóló cikkeket, árakat, grafikonokat, hogy megértse végre hogy ez nem lesz valahogy ha ő nem tesz semmit. Semmi eredmény.



2023. szept. 19. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokott az lenni, hogy szakítás, majd a következő nőt feleségül veszi 1-2 éven belül meg jön a gyerek is😅
2023. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen alapvető kérdésekben ennyire nem vagytok egy platformon, szakítsatok. Főleg a gyerektéma miatt, abban NINCS kompromisszumos megoldás. De az anyagiak kérdése is NAGYON fontos, ráadásul itt nem apróságokban nem értetek egyet, hanem hatalmas szakadék tátong kettőtök gondolatvilága között.


Rengeteg olyan kérdés van itt, hogy "nem sürgettem a férjem/párom, 8 éve együtt vagyunk, de most már 35 éves elmúltam, mondtam, hogy vágjunk bele, viszont ő kijelentette, hogy egyáltalán nem akar gyereket, kényelmesen élünk, jó ez így, pánikban vagyok, hogyan győzzem meg". Ne akarj így járni.

2023. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.


8-as: na pont ezért nem árt 1-5-10 éves viszonylatban közös terveket szőni és együtt dolgozni, hogy abba az irányba gyalogoljunk. Lehet közben módosítani, ahogy alakulnak a dolgok, mert nyilván sok mindenre nincs az embernek ráhatása, de ez a vállvonogatós, nemtudommilesz, nincstervem hozzáállás 30 évesen nagyon gáz. Viszont igaza van annak, aki azt írta, hogy lehet, hogy csak veled ilyen, kényelmes a kapcsolat neki, de a _megfelelő_ (ez nem jelenti azt, hogy veled bármi gond van, de _neki_ nem vagy megfelelő, csak nincs annyi önismerete és gerince, hogy ezt közölje veled) nővel nem lesz gond a házasság-gyerek-jövőépítés téma. Exem pont ezt játszotta el. :D

2023. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, hogy szereted, az nem elég. Őneki semmilyen ambíciója sincs veled az üres szavakon kívül, amit hallani akarsz.
2023. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!