Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exre való féltékenységet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exre való féltékenységet, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem, majd összejöttem a párommal. Eddig elég jól működünk együtt, egyet leszámítva. Az előző kapcsolatából a férfi betegségen meghalt kb. 1 éve. A kapcsolatban már kimondásra került a bűvös szeretlek szó mindkettőnktől, illet érzem is felőle. Viszont elég sokat mesél róla, amit egy ideig megértéssel hallgattam. Azonban a napokban szóvá tettem, hogy tiszteletben tartom az emlékét, de nem érdekel minden vele átélt emlék. A válasz az volt, hogy sokszor eszébe jut és nem tudja, hogy ez változni fog-e. Azóta háborog a lelkem, másodhegedűsnek érzem magam.


Ti ebben a helyzetben mit tennétek?


2023. szept. 20. 09:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj neki te is a volt barátnődről, részletezd, hogy milyen formás volt a lába, milyen fantasztikus helyeken romantikáztatok és nézd meg az arcát! Talán leesik neki, hogy ez nettó bunkóság, amit veled csinál.
2023. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
11-itt egy halott emberről van szó. Elég ízléstelen az ötlet.
2023. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12


Egy halott embert lehet dicsérni más férfinak, aki állítólag a párod?

Nem ízléstelen, csupán tükröt tart a hölgynek.

2023. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
13-honnan tudod, hogy dicséreti?
2023. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Szerintem is éreztesd vele, hogy nem oké a viselkedése, akár az exedről való áradozással. 11-es nem mond hülyeséget. Amúgy én is szakítanék, nem akarnék pótlék lenni.
2023. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen.. ne legyél pótlék!
2023. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Özvegy vagyok, a jelenlegi barátom ismerte a férjemet is, ezért olykor szóba kerül. De soha nem nosztalgiázom, nem hozom elő az emlékeimet. Ő sokkal többet emlegeti a volt feleségét, amit én utálok.
2023. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!