Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek,ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek,ha a barátnőtök folyton a családtagjainak panaszkodna,hogy milyen rossz dolga van,közben meg nem is kell elmennie dolgoznia,csak a háztartást kellene vinnie(gyerek nélkül)?

Figyelt kérdés
Folyton azt hallom,hogy ezt elmondtam a mamának,ezt elmondtam xy-nak,és neki adnak igazat,hogy én milyen dologtalan vagyok,azért mert otthoni munkavégzésben vagyok.Kezd nagyon elegem lenni,hogy idejött,és beletette a seggét a készbe, dolgoznia sem kell elmenni,és folyton csak morog,meg követelőzik,hogy már tegnapra készüljön el minden..Mit csináljak? Mindig a szakítással fenyegetőzik..mondtam neki már,hogy menjen..erre fel mégsem hagy el..Mit csináljak?Már teljesen ki vagyok tőle idegileg. 33/f
2023. szept. 22. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk dobd ki?!


Idióta.. csak nem fiatal és csini?

Komolyan, ha neked mindegy, hogy ott van-e vagy sem, sőt, inkább a nem felé húzol, miért nem rakod ki? Szerencsétlen pasi.. meg is érdemli, hogy valaki elnyomja, szerintem még élvezed is.

2023. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
30 éves,és duci
2023. szept. 22. 15:38
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Akkor cseréld le rám, ezt én is megcsinálom, és nem fogok nyafogni, és duci sem vagyok:D
2023. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom őt lecserélni,akkor már rég megtettem volna.Itt az a kérdés,hogy kinek milyen tanácsa van,azt illetően,hogy hogyan szoktassam le a panaszkodásról.
2023. szept. 22. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki.
2023. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni. Csak rosszabb lesz.
2023. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sok mindent megcsinál a házban,persze,kint is..de attól függetlenül, ezt más is megcsinálja más nő munka mellett is..és mégsem nyitnak panasz irodát,hogy senki sem segít, meg egyedül kell mindent csinálni.ha nem akart dolgozni munkahelyen,hát akkor dolgozzon otthon..de egy idő után meg amiatt panaszkodik,hogy ne kelljen már minden nap a kertben lenni.
2023. szept. 22. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy ilyen nőkkel maradnak férfiak, zseniális. Nemám örülne, hogy megteheti, hogy nem dolgozik vagy esetleg csak olyat amihez majd kedve lesz. 😅
2023. szept. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csinálja ő a dolgát, mert szorgalmas amúgy ilyen téren semmi baj vele..Csak egy idő után,amikor beleun akkor belém köt,hogy én nem segítek neki a kertben,és neki kell folyton gazolnia..Nekem viszont van egy csomó munkám,amit muszáj megcsinálni,ha akarom ha nem,ráadásul határidősek.
2023. szept. 23. 00:11
 10/10 anonim ***** válasza:
9%

És utána? Télire a fát is vele vágatnád? Ember.. azt, hogy mit csinál, eddig nem írtad. Tudod a nők nem kerti munkára szerződnek, amikor a háztartást vezetik, hanem főzésre és takarításra, de nem téli favágásra meg kihúzni a méteres gazt, ásni meg ilyesmi. Jó, hogy nem vele metszeted a fákat, meg nyíratod a sövényt, festeted a kerítést meg ácsoltatod a tetőt, fúratod fel a polcot??


:DD Jól be akartad adni, hogy nyafogógép, de nyafogott már a benti munka miatt? Tudod, ha egyedül lennél, nem csak a benti, de kinti dolgokat is neked kéne. Visszavonom a jelentkezést, ha kertrendezést és barkácsolást vársz, szakember munkáját, akkor én lépnék le. Főleg, ha nincs megfelelő színvonal, mert ugye a nők nem minimálbérért cserébe háztartásbelik, hanem megfelelő színvonalat tartanak fent. Ezért nem cseréled le, mert olcsójános vagy és tudod, hogy többet vársz, mint a háztartás, kerti munkákat is:D Gondolom gondozza a növényeket, ásta a földet, csinált veteményest is? Ez ám az aranyélet számodra.


A háztartásbelik csak HÁZI munkát végeznek, bent a lakásban, és abból se mindent, pl nem fogják neked felfúrni a tévét a falra. Főznek, mosnak, ablakot pucolnak, felporszívóznak, felsöpörnek, felmosnak, port törölnek, teregetnek, hajtogatnak, mosogatnak, helyükre pakolnak dolgokat, rendszeresnek, nem gazolnak a kertben EGYEDÜL. Csináljátok közösen hétvégén, neked a kertet és még a házat is rendben kellene tartanod amúgy egyedül, "munka mellett", ő is a munkája mellett intézi a kinti dolgokat.


Fú, de kihasználod, igazi rabszolgatartó érzelmi zsaroló vagy, mindent is kisajtolnál belőle, hasogassa csak a fákat, gyomlálja a kertet.. azért kíváncsi lennék, mekkora az a kert, gondolom nem ilyen kis városi 150nm, ami kettőtöknek egy napnyi meló mindennel.

2023. szept. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!