Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan egy hete nem beszéltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy hete nem beszéltem a barátommal, valószínű vége?

Figyelt kérdés
Voltak eddig is problémáink, többször álltunk már a szakítás szélén. Az utóbbi időben mindketten eléggé padlón voltunk és kicsit elmentünk egymás mellett, mert mindketten a saját problémánkkal voltunk elfoglalva. Ennek ellenére én nagyon szeretem őt. Úgy volt, hogy vasárnap találkozunk, de végül nem lett belőle semmi, mert fáradt volt (dolgozott hétvégén). Ettől függetlenül rosszul esett, mert egész hétvégén nem láttam és másik időpontot sem javasolt. Hétfőn elkezdett írogatni, de nem válaszoltam neki túl lelkesen, azóta nem keres. Szakítani szeretne?
2023. szept. 22. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már szakítottatok 🤷‍♀️
2023. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kitana. ***** válasza:
85%
Ez úgy fog kiderülni, ha beszéltek. Írj neki, hogy találkozzatok hétvégén.
2023. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már barátod
2023. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi temetheted
2023. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom elvérzett
2023. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Miert nem keresed te? Ha nem valaszoltal neki lelkesen, o gondolhatja azt, hogy te nem akarod folytatni.
2023. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából ő bántott meg, jól esne, ha észrevenné…
2023. szept. 22. 20:19
 8/10 Kitana. ***** válasza:
100%
Hétfőn miket írt? Lehet akkor észrevette, de te válaszolgattál neki valahogy, és nem érezte, hogy nyitott vagy a békülésre, ezért nem ír. Így bővebb infók nélkül nem lehet megmondani, kinek illene nyitni.
2023. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nyitni? Ja, azt senkinek.

De nagyon nincs közöd hozzá, hogy ki mit csinált, mit nem, hogy viselkedett, milyen ember, milyen férfi, vagy ki mit mond. Ha olyan életed lett volna mint neki, nem szociopata lennél, hanem már rég halott szerintem. Ahhoz meg, hogy mit mond, terjeszt rólam, szintén semmi közöd, a fenti okok miatt. Nehogy már te törjél pálcát felette.

Lehetsz még te is lenn, bármilyen hihetetlen.

2023. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Ütközetben eltűnt.
2023. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!