Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem meg a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a problémáinkat a barátommal ha ő nagyon makacs és már eldöntötte magában, hogy vége?

Figyelt kérdés
Ha sikerülne is beszélnem vele, akkor is büszkeségből azt mondaná, hogy vége. Hogy lehet szót érteni egy nagyon makacs emberrel, akinek a büszkesége fontosabb mint a saját barátnője és az iránta érzett szerelme?
2014. aug. 5. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Gary Chapman: A szerelem pszichológiája

szerintem ez a könyv neked is sokat segíthet...több ilyen példát is felhoz :)

2014. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Pendulum92 ***** válasza:

Először is: hagyd, hogy kidühöngje magát. Ha tényleg szeret, ez le fogja győzni idővel a makacsságát.

Ha nem győzi, nem szeretett úgy sem eléggé.


Nem az számít mit mond, hanem hogy mit tesz.

2014. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

beszélj vele és bizonyítsd be hogy nálad jobbat nem talál

szereted?

2014. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Shaddark ***** válasza:
Szerintem akinek a büszkesége fontosabb mint az érzelmei az m,ég nem áll készen normális kapcsolatra, hanyagold. Ha ez csak egyszeri alkalom, megsértődött mert megcsaltad ... ilyesmi akkor meg adj időt neki, sokat.
2014. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Sok a :Ha

Ahelyett h itt sirsz, beszélni kellene vele.

Milyen szégyen már ha valaki itt akár választ kapni.

Hány éves vagy, 15?

Ha beszéltél vele, és makacs, ESETLEG akkor kerdezoskodj

2014. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A könyvet letöltöttem, bár szerintem nem csak nekem lenne hasznos.

Igen, szeretem.

Megsértődött valamin és nem is olyan nagy dolgon. Elhiszem, hogy neki is rosszul esik az a valami, de azt nem veszi észre, hogy nekem is.

2014. aug. 5. 12:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, abba gondolj bele, hogy hiába szereted őt, és esetleg szeret ő is téged, ha ilyen szinten tart a konfliktuskezelésben, problémamegoldásban, akkor nem várhatsz tőle sokat. Egy kapcsolatnak csak az egyik része az, hogy szeretjük egymást - nagyon sok múlik azon, le lehet-e ülni, érett emberekként megbeszélni a problémákat. Pároddal nem lehet, így szerintem érdemes átértékelned az egészet.
2014. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha a büszkesége fontosabb mint a barátnője meg a szerelme akkor veszett ügy. Büszkeségtől még soha senki nem lett boldog. Személy szerint biztos nem győzködnék egy ilyen embert. Találsz jobbat, hidd el.
2014. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Valóban,ha büszkeségből,dacból csak azért is köti az ebet,akkor nem tudsz mit tenni. Csak nehogy későn ébredjen rá,hogy hülye volt.
2014. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Ne ítéljetek ennyire könnyen.

Fogalmunk sincs hogy ebben a helyzetben ki,mit hibázott, és mennyire szereti a másikat.

Ezek a sorok csak közhelyek

Sose add fel ;)

2014. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!