Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet egy új kezdet ?

Figyelt kérdés
4 hónapja,hogy szakítottunk(munkahelyi gondok miatt sokat vitaztunk,es végül ő szakított)és az első 3 hónapban nagyon sokat beszéltünk,de a végén egy félre értés miatt eléggé osszekaptunk aminek az lett a vége,hogy én mindenhol letiltottam,nagyon megharagudtam,mert méregből csúnya dolgokat irt . Ennek egy hónapja,és egy levél miatt ami nála maradt,két napja WA feloldottam és írtam neki !akkor küldött egy nagyon hosszú hangot,hogy ne haragudjak,többször irt nekem,amiben bocsánatot kért de sejti le volt tiltva és nem kaptam meg,de tartozik ezzel nekem!Ez jól esett és azóta egész nap beszélünk,írunk ,viccelődünk,és teljesen más velem,kedves és olyan kis bolondos.Nem tagadom,hogy érzek iránta még,és az érdekelne,hogy szerintetek ez jó jel lehet ?Lehetseges,hogy ez a néhány hét csend jót tett és talán ő is másként néz rám ?

2023. szept. 23. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de mérlegelj hogy az eddigi problémák fennálnak-e még, illetve tudtok e kompromisszumot kötni. Mennyire voltak komolyak a viták?
2023. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már munkahelyet váltottam🙂 az akkori helyen borzalmas nyomás alatt voltam , aláztak ,terrorba tartottak konkrétan és sajnos rajta csattant !

Szóval semmi megbocsáthatatlan nem volt , se pofon se megcsalás semmi ilyen . Csak néha nem olyan hangon beszéltem vele , vagy rányomtam a telefont , bizonytalanság volt mindig mert szegény nem tudta mikor fogok kiakadni !

2023. szept. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!