Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátommal, hogy még nem állok készen a szexre?

Figyelt kérdés
Harmadik hete vagyunk együtt. Addig eljutottunk, hogy látott brazil bugyiban és láthatta, simogathatta a melleimet, fenekemet. De ő már többször is célzott rá, hogy jó lenne, ha már történne valami több is, mint csók meg simogatás. Én viszont nem állok erre készen, mert egy: szerintem még korai lenne ennyi idő után, kettő: még szűz vagyok és félek, hogy nem lesz jó. Nem tudom, hogy magyarázzam el neki, hogy várjon legalább még egy kicsit.

2023. szept. 24. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
És ez miért felnőtt kategória? Elmondod neki, hogy szűz vagy, és még kell idő. Mit kell ezen bonyolítani?
2023. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

“Nem tudom, hogy magyarázzam el neki…” a száddal de még akkor mikor nincs tele lehetőleg szépen artikulálva mert nem fogja megérteni.

Ha türelmetlen és nem érti meg kalap, kabát.

2023. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegyen érte, hogy ne félj... Amúgy ha ezeket elmondtad neki, ennyiből nem érti meg, nehogy azt hidd, hogy ebben, vagy bármi másban türelmesebb lenne!! Fontold meg, hogy vele akarsz e lenni.
2023. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3-as. Magadból indultál ki?
2023. szept. 24. 20:17
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez most egy jó lehetőség, hogy megtudd milyen is ő. Ha rosszul reagál, akkor talán meg kellene gondolni.

Azt tudja, hogy szűz vagy?

2023. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

Jah, leesett:D

Jézusom de nem fog az agyam:)

Szerintem a másik is így van vele.

2023. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
Idepofátlankodok azzal a kijelentésemmel, hogyha tovább nyomul agresszíven, és nem bírod, akkor esetleg velem randizhatnál, hátha kellenénk egymásnak. Amennyiben nem, akkor esetleg jó fajta pasinak bemutatlak, akiket ismerek.
2023. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%

Szóval 3 hete riszálod magad előtte hogy hagyd utána pofára esni?

Te komolyan nem vagy normális. Mondom ezt nő létemre...vagy ne csináld vagy tedd oda magad rendesen. Ennek így nincs sok értelme, nagyon hamar meg fogja unni

2023. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Másoknak évek telnek el, mire lesz valami és az se biztos, hogy sokáig.
2023. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

Jézusom, hagyjuk már ezt a baromságot:D

Nem vagyok egy nagy párkapcsolat szaki, de ez inkább ott szokott probléma lenni gondolom, ahol nincs gyerek.

2023. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!