Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a legjobb barátommal, mert azt hiszi szerelmes vagyok belé. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. A legjobb barátomba szerelmes lettem egy éve és elmondtam neki. Ezt megbeszéltük és elfelejtettük a történteket. A múltkor mondtam neki, hogy többet is találkozhatnánk. Ő azt hiszi, többet szeretnék tőle. Nagyon jó barátok vagyunk, mindent megbeszélünk. De miért nem érti meg, hogy nekem csupán a baráti társaságára lenne szükségem és nem a szerelmére?
2010. okt. 17. 19:25
 1/10 Holdtündér ***** válasza:
Ha ő is fiú, akkor valószínűleg homofób, fél tőled.
2010. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sanyi, bakker, azert volt a balhe, mert a faszodat mutogattad!


Jozsi

2010. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiú a barátom, de tudja rólam, hogy meleg vagyok és teljes mértékben elfogadott és a barátaimat is.
2010. okt. 17. 19:40
 4/10 Holdtündér ***** válasza:
Akkor beszélj vele, mondd meg neki, hogy neked csak a barátsága kell, nem tennéd tönkre a kapcsolatotokat azzal, hogy megpróbálsz kikezdeni vele.
2010. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem alaptalanul hiszi ezt, de magyarázd el neki, hogy párkapcsolati értelemben már letettél róla. Ha lenne egy "olyan" barátod, az lehet, megnyugtatná a haverodat. Addig meg említs neki ilyeneket, hogy tetszik ez meg az a srác, vagy chateltél valakivel, alakulgat a dolog, stb. esetleg kérj tőle tanácsot ez ügyben - szóval tégy olyan megjegyzéseket amiből leszűrheti, hogy mások iránt érdeklődsz szexuálisan,és nem iránta.
2010. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ÚÚÚ te velem is ez van, sajna, kivéve a szerelem részt.

Csak nálunk a barátom 19 éves én meg 24, és most voltak 2 évesek barátnőjével, és nekem elég sok időmet elveszi mostanában hétköznap a munka, kértem őt ha lehet inkább hétvégén találkozzunk, akkor jobban ráérek, de hétvégén vagy ő van barátnőjénél vagy barátnője van itt nála. És most meg azt hiszi hogy szét akarom őket szakítani, meg hogy nem tetszik nekem hogy van valakije stb. szóval kész agyrém. Szerintem nem ez lesz a gondja mert ha 1 ével ezelőtt ez már próbléma lett volna akkor már otthagyott volna.

2010. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet, ha más srácokról beszélek nekik, akikkel alakulóban van valami. De egyszerűen nem tudom felfogni, miért nem érti meg, hogy nekem szükségem van arra is, hogy hetente egyszer - kétszer talizzunk kettesben és meg tudjunk beszélni személyesen a problémáinkat, szórakozzunk, stb., ne csak msnezzünk. Szerintem ez nem nagy elvárás egy baráttól...
2010. nov. 5. 17:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy szoktál vele ilyenekről beszélgetni? nem kínos neki ez a téma?
2010. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, szoktunk ilyenekről beszélgetni! Kezdetben kínos volt neki, mert nem tudta, mit kérdezhet meg, de mondtam neki, nyugodtan bármit! Annyi kikötése volt, ne híreszteljem, hogy meleg vagyok. Rajta kívül, még egy csaj tudja rólam, láthatja mennyire megbízok benne.
2010. nov. 5. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én haverom még csak hallani sem akar ilyenről :(
2010. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!