Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is előfordul hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is előfordul hogy stresszesebb időszakban egy hónapig nincs szex?

Figyelt kérdés
Elismerem, sok teher szakadt most a barátom nyakába, mégis rosszul esik, hogy ennyire nem hiányzom neki. Már az is felmerült bennem, hogy már nem kíván.. tegnap végre szabad napja volt, lehetett volna szex, mégsem történt semmi. Másnál is van ilyen?
2023. szept. 25. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerencsére nem. Nekem a napi szex alap. Ha a pasi nem tudja vagy nem akarja teljesíteni ott valami nagy baj van.
2023. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

elő.


6 éve együtt, 32N, 42F

2023. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyi nem volt, de hetek igen.

Én most 50 éves férfi vagyok, de amióta az eszemet tudom, a komoly stressz, idegesség, szorongás egyből a szexualitás rovására ment... már 30 éve is.

Most is vannak néha ilyen periódusok, egyszerűen nem is áll fel. Ha lenyugszom, elmúlik a stressz, egyik napról a másikra visszaáll a libidóm...és jöhet a szex szinte naponta.

2023. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez teljesen nornalis, nem vagyunk gépek. Majd visszatalal, ilyenkor az a masik dolga, hogy turelmes legyen, ne pedig meg egy plussz stresszt rakjon a tarsara. 10 eve vagyunk egyutt a férjemmel, neki es nekem is volt ilyen idoszakunk.
2023. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen időszakok.
2023. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!