Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi ?

Figyelt kérdés
Gyerekes anya vagyok. 1 éve megismerkedtem a barátommal. Akkor azt mondta van pénze életbe kezdeni tartsak vele családot igért és azt,hogy szeretni fog. Vártam rá egy évet ès semmi sem történt. Jöttek a ki fogások hogy nincs pénze, ő nem megy dolgozni neki nem való a munka, vállalkozó de most nem megy az üzlet. Mondtam neki gyere dolgozzünk együtt és hamarabb meglesz mindenünk. Ki csúfolta a mosogató munkát, le nèzte a munkát... 1 év alatt nem feküdtünk le mert nem kellettem neki... szerinte én nekem kellett hozzà érni ... nem àllt fel neki egyszer sem , mèg reggel sem amikor minden fiúnak áll ... ha beteg vagyok, kórhàzban vagyok, szomorú vagyok egyetlen egyszer sem volt mellettem azt mondta bizonyítsam be kórhàzba vagyok. Számàra az a törődés aki mos főz rà. Szàmomra az a törődés,hogy nem hagytam őt magára egyetlen egyszer sem. Nem fekszek le úgy aludni,hogy ne tudjam evett aznap, esetleg nem beteg , amikor szomorú vagy akàrmi baja ott vagyok mellette segíteni akarok neki, amikor a legundorítóbban viselkedik akkor is utolsó erőmmel mellette vagyok vigyázzok rà baja ne essen szàmomra ez a törődés és még a negyedét sem kaptam tőle vissza. Sír neki nincs pénze és azt mondja ő másnak dolgozni nem fog. Ha lenne gyereke akkor el menne mc donaldsba is dolgozni. Akkor mi mit jelentettünk neki ezekszerint? Miért kellett az èletünkbe jönnie és ezt tenni? Ez milyen nagy fàjdalom nekem 😭 Kint voltunk a városban tele volt emberekkel, a cipő fűzőm ki kötődött szépen megkèrtem légyszives be kötöd a cipőm azt mondta nem mi ő nekem, fogadjam el hogy ő nem ilyen és ne akarjam megvàltoztatni😭

2023. szept. 25. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Meleg
Bolond
Önző
Gyerekes
9 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
* első évfordulónk sem érdekelte őt
2023. szept. 25. 12:14
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mind1 csak a meret legyen jo!!
2023. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Minek neked ez a kolonc a nyakadba? Főleg gyerekes anyukaként.

Én is elváltam 1000x megnéztem utána kivel állok össze, kit engedek a gyerekem közelébe.


Mondjuk azt baromira nem értem miért ő kéne hogy bekösse a cipődet?!?! 🧐

2023. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz?
2023. szept. 25. 12:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert szépen megkértem rà azért ! Ez egy szép gesztus. Nem kutyakènt mondtam neki! Én is ugyan úgy bàrmikor be kötöm.
2023. szept. 25. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon sok vagy. Sőt biztos. Aki állandóan csak ad magából, de nem húz határokat azzal az esetek 90%ában így fognak bánni. Ez a cipőfűző bekötés is tök fura. Ha csak nem vagy olyan állapotban, hogy ne tuddl megkötni
2023. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te írtad ...

Kint voltunk a városban tele volt emberekkel, a cipő fűzőm ki kötődött szépen megkèrtem légyszives be kötöd a cipőm azt mondta nem mi ő nekem, fogadjam el hogy ő nem ilyen és ne akarjam megvàltoztatni😭

2023. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd, tényleg Te azt gondolod, hogy ő szeret Téged? Engedd el! Bocsi, de nem egymást keresitek.
2023. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Hány gyermeked van? Hány évesek vagytok?
2023. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten óvódás szinten működtök, igazából megérdemlitek egymást. Gondolom érettségi sincs meg…
2023. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!