Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfogadni, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni, hogy nem tetszem neki, de megválni se tudok tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk.. én többet érzek, ő nem..
2010. okt. 17. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyíltan kimondta, hogy nem tetszel neki?
2010. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ehh,nálam is ez a helyzet..azt mondja: Szeretlek,de nem szerelemből..vagy: annyira összeillünk,de mégse.. vagy mi összejárunk egymást szórakoztatni barátként is és: szeretek veled csókolózni..

kikészít ezzel :( Miközben tegnap mondta el hogy csajozik közben..szarul esett.. :(

186L

2010. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok..persze csak 18/L vagyok :)
2010. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
186L Együtt vagytok hogy ilyeneket mond? Nyitott kapcsolat?
2010. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak barátnak tart... én meg ezt nem tudom elfogadni, mintha nem lennék elég értékes ember... és ez kikészít.. de nem enged el magától.:(
2010. okt. 17. 22:08
 6/15 anonim ***** válasza:

"Igen, csak barátnak tart... én meg ezt nem tudom elfogadni, mintha nem lennék elég értékes ember... és ez kikészít.. de nem enged el magától.:("


De mi az, hogy nem enged el?

2010. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha meg akarom szakitani a barátságot, ő késöbb odajön h legyünk jóban.. ha csak felhozom h nem jó igy..:(
2010. okt. 17. 22:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha meg akarom szakitani a barátságot, ő késöbb odajön h legyünk jóban.. ha csak felhozom h nem jó igy..:("


Meg kellene neki mondanod, hogy neked nem jó így.

2010. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megmondtam, h inkább hagyjuk, de az istennek se érti meg.. és ez meg reményt kelt bennem, h hátha meggondolta magát, aztán mégse .. újból és újból pofára esek
2010. okt. 17. 22:24
 10/15 anonim ***** válasza:

"Megmondtam, h inkább hagyjuk, de az istennek se érti meg.. és ez meg reményt kelt bennem, h hátha meggondolta magát, aztán mégse .. újból és újból pofára esek"


No de pofára esni csak az tud, aki reményeket táplál. Na jó, értem én... egyébként, ha meg szabad kérdezni, nő vagy vagy férfi?

2010. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!