Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tudna elfogadni egy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna elfogadni egy ennyire érzelmes lányt?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon meglátszik, hogy még nem csókolóztam, nem volt még barátom és, hogy nem álltam le senkivel érzelmek nélkül. Elképzelem, hogy milyen jó lenne ha valaki szeretne, ölelgetne, csókolna, simogatna. De ha tényleg beleélem magam nem tudom. Túl korainak tűnik. Más lánynak egy csók semmiség én viszont elsírnám magam a boldogságtól annyira a mennyekben járnék, ha lenne kinek ennyire odaadni magam. Mondhatnám azt is, hogy nálam egy csók felér egy szeretkezéssel. Ki tudná elviselni, hogy ennyire érzékeny vagyok?


Nálam meg kéne várni amíg beleszeretek valakibe, nem lenne igazi ha hagynám amiket leírtam ha nem érzek semmit. Azt is erőltetnem kell, hogy valakinek a szemébe nézzek aki tetszik.


Szinte látom magam előtt a jelenetet amikor túl sokat fogdosna valaki, mondanám, hogy ne, erre megsértődik mert biztos azt hinné, hogy nem szeretem, otthagyna én meg bőghetnék összerogyva. :/


2011. szept. 19. 17:30
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Amúgy 20 vagyok.
2011. szept. 19. 17:30
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Majd itt mindjárt kapsz kismillió ajánlatot.
2011. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
44%
Senki.
2011. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Csak győzz minden privát e-mail-re válaszolni,mert különben bunkónak minősítenek majd.:)Sok szerencsét,egyszer megtalálod a párod!:)
2011. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte ugyanez vagyok csak fiúban. Majd megtalálod azt akit tudsz szeretni és ő is viszont szeret, ne aggódj! :)
2011. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
57%
Én dugnálak.
2011. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Alex Lion ***** válasza:
Én is hasonlókat érzek, és biztosra veszem hogy majd te is megtalálod azt az embert, aki hasonlóképpen át tudja magát adni az érzelmeknek :)
2011. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
De hol keressek hasonló fiút?
2011. szept. 19. 17:42
 9/40 A kérdező kommentje:
Ez a majd jön válasz nem nyugtat meg, eddig is arra vártam. Valamit kellene tenni érte, de nem tudom mit.
2011. szept. 19. 17:45
 10/40 anonim ***** válasza:
Olvass üzeneteket. Egy dugás reményében itt mindenki hasonlóan érelmes lesz mint te.
2011. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!