Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam megtenni?

Figyelt kérdés

Együtt voltam két hónapig egy sráccal. Nagyon megfogott az elején, fogalmam sincs, miért, de különlegesnek éreztem. Hát a kapcsolat jó része tartott kb két hétig, max egy hónapig. Nem túlságosan tisztel engem úgy érzem, vagyis normális velem, csak nem érdekli, mit akarok. Mindig a saját kényelme a fontos. Mindig nekem kell alkalmazkodnom és nem érdekli, ha valamilyen szituációban kényelmetlenül érzem magam. De van ennél rosszabb is: kiderült, hogy az exébe szerelmes. Vagyis ezt tagadta, de sokat beszél vele, közös képeket nem hajlandó leszedni, a lány meg egy ideig nem tudott rólam, majd amikor mesélt rólam a srác, akkor megnézett Facen és azt mondta, csúnya vagyok. Nekem ez nem tetszett és megkérdeztem, hogy miért akar vele ennyit beszélni, nem lehetne-e visszavenni. Nemet mondott. Közben megismertem egy srácot aki az új kollégám. Már az elején megszólított és akkor pont egy nagy veszekedés után voltunk a sráccal, úgyhogy imponált, hogy valakit érdeklek. Neki nem mondtam, hogy akkor éppen párkapcsolatban voltam. Elkezdtünk együtt ebédelni meg sokat beszélni az irodában. Azt terveztem, hogy oké, akkor a sráccal együtt maradok, de én se fogom tisztelni, aztán ha a kollégámmal összejöhet a dolog, majd kidobom, tudja meg ő is, milyen érzés az árulás, a megcsalás, még ha csak érzelmi is. De nem ment. Csak egy kósza gondolat volt. Szakítottam a sráccal, mert tényleg nem bírtam ezt az egészet elviselni. A kollégámnak meg elmondtam, hogy most szakítottam és rosszul vagyok. Nyilván így kicsit kevésbé akar tőlem valamit, de még mindig szoktunk beszélgetni.


Annyi ember megcsalja a másikat, az exem is simán szerelmes másba és úgy jött össze velem, én meg egy napig se bírtam mással ismerkedni miközben párkapcsolatban vagyok. Csak egy bosszús gondolat volt.


Miért vagyok ilyen?


2023. szept. 29. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

És ez szerinted baj ?

A legnagyobb gerinctelenség új barát után nézni amikor kapcsolatban vagy. Tulajdonképpen ott kezdődik a megcsalás, hogy nyitsz másokra a kapcsolatodban ....


Senkivel se tennék ilyet. Szakíts vele ha nem működik a kapcsolat , de a megcsalást senki nem érdemli meg. Szerintem örülj neki , ha nem vagy rá képes.

2023. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a kollégád, ha tetszel neki, nem bánja, hogy szakítottál a barátoddal. Ha úgy látod, hogy visszavonulót fújt, akkor ez inkább azt mutatja, hogy már nem érdekled annyira. Ha igazán akar tőled valamit, akkor mostantól még intenzívebben keresi az alkalmat a találkozásokra.
2023. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!