Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt hiszi, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt hiszi, ha egy darabig, hogy fontosabb a macskám mint ő. Hogy értessem meg vele végre most már ezt?

Figyelt kérdés

Neki nem volt még háziállata, a macskákat amúgy szereti, de ez előtt értetlenül állok, nem értem, hogy fordulhat meg valakinek ez a fejébe. Mintha nem tudna különbséget tenni ember és állat között. Már többször megbeszéltük, hogy az ember ember, a macska meg állat, akit persze szeretek, de máshogy, mint őt. Mégis többször megkaptam már, hogy a macskát többet simogatom mint őt, ami igaz is dehát egy állat basszus, meg hogy a macska fontosabb, mint ő. Az agyamra megy ezzel.


Hogy értessem meg vele ezt végre??



2023. szept. 29. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődet simogatnád többet, akkor meg a macska lenne féltékeny. Próbáld csak ki, aztán majd videózzátok le az eredményt. Vannak ilyenek már neten, hogy a kisállat kinyilvánítja a féltékenységét.
2023. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem a kedvében járni, amikor itt van. A macska nem jöhet fel az ágyra, ha együtt szeretnénk lenni, ki van zárva, ha fúj a barátnőmre, nem van szidva.
2023. szept. 29. 19:35
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg van szidva. De ez...
2023. szept. 29. 19:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a lakása amúgy?
2023. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő jön hozzám általában, de nincs ezekkel baj, meg lettem kérve. Együttélésnél nem tudom mi lesz, az ő házában lesz az majd.
2023. szept. 29. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Közben látom írtad, hogy a tiéd.


Ha Te is olyan vagy, aki az állat száját is képes nyalogatni, meg állandóan a seggében van, attól én is menekülnék.



Én azért elgondolkodnék a helyedben, hogy foglalkozol-e eleget a csajoddal. Mert ha te nem, majd más kielégíti az igényeit 🤷‍♀️

2023. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Jajj, ismerős a sztori, múltkor még te voltál a csaj, aki hezitált, hogy odaköltöztesse e a csávóját a macskával 😂😂😂😂
2023. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom épp simogatja a cicát, egyáltalán nem vagyok féltékeny rá. Én sem értem az egészet.


Egyedül arra tudok gondolni hogy állandóan simogatod ő helyette, veletek alszik meg ilyenek és amiatt érzi hogy fontosabb a cica, mint ő.

2023. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bararnod is irt mar ki ide kerdest, hogy a macskad utalja es neked fontosabb o..
2023. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%
Szegény csaj, elég gáz lehetsz, ha ilyet érez melletted, bocs.
2023. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!