Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jól tettem, hogy szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól tettem, hogy szakítottam egy ilyen nehéz személyiséggel?

Figyelt kérdés

2 hónapja (!) megismertem egy férfit, de egyelőre csak online tudtunk ismerkedni, mivel nem egy országban vagyunk jelenleg. Ez hamarosan megváltozik.

Teljesen jól alakulhatna minden, de azt érzem, nem értékel engem és az élemet. Magasabb beosztásban vagyok nőként, emellett tanulok is, plussz rengeteget sportolok. Neki ezek egyike sincs meg, amit én sosem tettem szóvá. Úgy szerettem, ahogy van.

Valamiért nem igazán kíváncsi rám, mintha fárasztaná, ha sokat beszélek a dolgaimról vagy irigy, ezt is érzem. Nekem csak szex is beleférne vele, de ő ragaszkodik a “normális kapcsolathoz”. Ez viszont így elég röhejes.

A múltkor egy fontos konferencia után beszélni akartam vele, hogy mi volt ott stb., de ő megelőzött azzal, hogy rossz kedve van.

És neki mindig valami panaszkodnivalója van.

Szerintetek?


2023. szept. 29. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki folyton rossz kedve van nincs kedve ilyeneket mond az szerintem passzív agresszív. Normál ember azt mondja ilyenkor hogy pl nem sikerült pár dolog, amit akartam, nem jól sikerült, stresszes vagyok, fáradt emiatt rossz hangulatú. Szóval megtiszteli a másikat azzal hogy ad egy minimális magyarázatot.
2023. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik úgy, hogy jó kilátásaitok lettek volna.


Gondolom szakmunkás, vagy legalábbis hozzád képest nem rendelkezik akkora presztízzsel, és ez nyomasztja.

Valószínűleg ezzel meg is mérgezné a kapcsolatot hosszabb távon.

2023. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

#2

Igaz sajnos mindegyik állítás.


Önzőnek tartja a személyiségemet, hogy ő “tükröt tart” nekem 😃

de a külsőmet mindig dicséri.

2023. szept. 29. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Irigy.
2023. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ossze illetek.. a favago+ es a kis hercegno meselye..
2023. szept. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem érdekli az ilyen egyszerű hétköznapi témák
2023. szept. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5

Te nagyon művelt Te :)

2023. szept. 30. 07:05
 8/11 KittyGalaxy913 válasza:
35%

"Nekem csak szex is beleférne vele, de ő ragaszkodik a “normális kapcsolathoz”. Ez viszont így elég röhejes."

Szóval csak dugópartnert akarsz?

2023. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Nem ez volt a kérdésem.

2023. szept. 30. 09:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Azert mert buta a nagy farka kell mèg mi?
2023. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!