Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kölcsönös vonzalom, szerelem, egyoldalú érzés részemről, vagy fellángolás?

Figyelt kérdés

Nagyon közeli kapcsolatba kerültem egy sráccal, Szívemnek/Drágá-nak hív az első perctől.

A Boltban találkoztunk májusban, szinte csak a nevét tudtam és a foglakozását, aztán megkerestem egy közösségi oldalon, és írtam neki, hogy beszélhetnénk ott is néha, nem csak a boltban. Örült, hogy megkerestem, írta, hogy nagyon becsüli a kitartásom, hogy ilyen kevés adattal megtaláltam.

Mondjuk elég ritkán írtunk egymásnak, de a boltban mindig beszélgettünk, egyik nap sajna nem jött dolgozni, kórházba került, a kolléganője mondta, hogy mi történt vele, aztán bementem hozzá meglátogatni, nagyon örült nekem és mondta, hogy amikor tudok menjek, mert nagyon jólesik neki, hogy ott vagyok, a barátnője talán 2x volt bent nála a 14 nap alatt én minden nap szakítottam rá időt és amit kért vittem neki, Főtételt és mindent amire csak szüksége van, nagyon megszerettem, már akkor a mikor csak a vásárlója ként ismertem, de közben mindkettőnkben megmozdult valami, folyton hívjuk egymás telefonon és ha délután 16:00-ig nem érek be hozzá akkor már hív,hogy ma már nem jössz szívem? Mindketten párkapcsolatban élünk, és tiszteletben is tartjuk azt, hogy nem vagyunk függetlenek, ám az a tekintet ahogy rám tud nézni és én is rá, hát már a szobatársa szólt, hogy szikrázik a levegő.... de lépni egyikünk sem lép, habár én ma megöleltem csak ott volt egy ismerőse , hát lehet nem kellett volna ,mert zavarba jött a kis édes de hát elbúcsúztam tőle két puszival és egy öleléssel. Ő26 lesz én 24.


2010. okt. 18. 02:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szokott hívni igen, de akkor egyáltalán nem keresem. Köszi a válaszod.
2010. okt. 24. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!