Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér kapcsolatba, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér kapcsolatba, hogy a párod ellenkező nemű kollégájával csináljon programot kettesben?

Figyelt kérdés
Nekem nem, de kíváncsi vagyok másokra.

2023. ápr. 23. 09:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Határeset, de inkább nem.
2023. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
Nálam sem.
2023. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Kollégával nem, de baráttal igen.
2023. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
26%
Normális embernek nem fér bele.
2023. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Nálam simán belefér. De nálunk mindig él az a szabály, hogy bárki bármilyen programra megy, a másik, ha akar menni, akkor mehet.


Szóval, ha nincs fizikai akadálya (tilos a céges rendezvényre párt vinni, nincs elég jegy - jegyvásárlásnál meg szoktuk kérdezni, hogy hány jegyet vegyünk vagy terhes/törött lábú/nem tud 15 km-t futni vagy sziklát mászni stb. ), akkor nálunk mindig mondhatom azt, hogy én is szeretnék menni.


A “kettesben elmennek valahova” tipikusan az a program, aminél tuti meg voltam kérdezve, hogy akarok-e menni és ez fordítva is igaz.


Ráadásul megbízom a páromban, hogy nem akar megcsalni. Lehet, ha épp fasírtban lennénk, akkor kevésbé örülnék neki.


Amúgy meg ha menni akar menjen. Ha csak az tartja vissza attól, hogy megcsaljon, hogy nem engedtem el, akkor pár éven belül úgyis jobb lenne külön.

2023. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ez nem ilyen fekete-fehér, hanem többmindentől függ.

Ha például megisznak valahol munka után egy kávét, dumálnak, abban nem látok semmi rosszat (ahogy telik az élet, mindig jönnek nemtől függetlenül új emberek az életünkbe, nem zárkózhat el az ember a világ elől csak azért, mert párja van).


Ellenben ha valami mélyebb program lenne (nekem például a kirándulások elég mélyek)-akkor az nem férne bele.


Sőt, ha érezném, hogy a párom vonzódik hozzá, lelkesen sokat beszél a kollegináról, stb, akkor sem férne bele.

Vagy ha gyanúsan viselkedne. A másik pedig, hogy sokan kiröhögnek ezért a válaszomért, de én hiszek a női megérzésekben. Nem az oktalan féltékenykedésben, a kettőt sokszor összekeverjük mi nők, de van tényleg egy ilyen női megérzés, és ha tisztán arra hallgattam, nekem eddig mindig bevált.

2023. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem engeded el, hanem egy normál értékrendű ember szerintem nem is akar a kolleginával programozgatni, mikor párja van. Nekem eszembe nem jutna ilyet csinálni. Nem is tudok bízni ilyen emberben. Köszi a válaszokat.
2023. ápr. 23. 09:40
 8/29 A kérdező kommentje:
#6 igen, az évek alatt én is megtanultam, hogy mindig a megérzéseimre hallgassak, mert eddig soha nem csaltak. Ugyanígy minden barátnőm/anyukám is megérezték, ha az exük csalta őket, és igaz is volt.
2023. ápr. 23. 09:43
 9/29 Hans Pötterman ***** válasza:
43%
Kizárt
2023. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Az a kérdés, hogy a kollégának mi a szándéka.. ha nyomul és flörtöl akkor NEM. Ha barátian közelít és nem akar szexuális dolgokat akkor persze, miért baj az, ha két ember kolléga és barátkozik is..
2023. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!