Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte soha nem megyünk kettesben sehova… lehet ezen változtatni? Vagy rámegy a kapcsolat? Mit lehet tenni, ha a páromat alig bírom rávenni egy-egy közös programra, amin kettesben vagyunk?

Figyelt kérdés

Hiányzik a minőségi együtt töltött idő.. Ez ellen hogy lehet tenni?

Beszéltem róla neki többször. Mindig mondja hogy jó, menjünk. Sőt, néha ő veti fel. De a gondolatnál tovább nem jutunk.

De ha egy barátja mondja hogy menjünk el amolyan duplarandiként pl moziba, egyből megyünk. Én pedig 3 évig vártam..

Persze mindig megyünk egy rövidebb nyaralásra, például. De azért évente többször vágyom programra. Még csak nem is kell nagy dologra gondolni, egy kis kirándulás, séta is elég lenne. Bármi..


Én vagyok a nő, ő a férfi.

Húszas éveink elején járunk.



2022. nov. 16. 13:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom neki minden perc veled töltött idő minőségi időnek számít.

Az hogy neked a plázázás a minőségi idő arról ő nem tehet.

Nem kötelező együtt lenni, sőt talán jobban is jártok ha elengeditek egymást. Te ezen nyígsz ő meg gondolom undorodik az emberektől és inkább veled lenne.

2022. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
A gond az, hogy ezek neked "kikapcsolódások", neki már nem. Mert neki kell odáig és vissza is vezetni, ő állja a cehet, másnap már megint munkanap van - így nem nagyon lehet ezt élvezni. Úgy már igen, ha elvisz valaki, fizeti valaki és te csak élvezed a mókát, mint gyerekkorodban. Gondolom neked ez utóbbi lenne a szereped a "minőségi" idő alatt.
2022. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
24%

Az első 2 jókat mond.

Van aki ilyen örökmozgó mint Te és van aki inkább otthon ülős nyugis fajta.

Neked az nem elég hogyha minden szabad idejét rád szenteli? Én is jobban szeretek menni valahova ha többen vagyunk.

Meg lehet, hogy Te pont az a fajta csajszi vagy akit mindenki megnéz mindenki szemezni, imponálni akar neked és ez Őt zavarja.

De milyen helyekre akarod rábeszélni?

Ahol épp, hogy csak van egy pár ember vagy olyanra ahol annyian vannak, hogy el se fértek?

Inkább ülj le vele és beszéljétek meg a miértjét a dolognak.

Mi itt mondhatunk bármit ezt csak ti fogjátok tudni megoldani egymás között.

2022. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem fog változni, tapasztalat. Azért nem akar már veled kimozdulni, mert úgy van vele, hogy már meg vagy neki, esetleg kicsit un is téged és így el tud vonulni tőled, amíg itthon vagytok, pl kirandulasnal ez nem megoldható. Sajnalom, velem ez akkor volt, amikor már kezdett kihűlni a kapcsolat és a másik már szrt bele, hogy nekem jó e vagy sem. Ugyanígy húszas évek eleje volt.
2022. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Nincs kozos erdeklodesi korotok. Igen, ez is haza tudja vagni a kapcsolatot idovel
2022. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%

Szóval csak akkor lenne jó a kapcsolat ha folyton drága helyekre hurcolászna


Nem csak a pénznek kellene számítani, bár a nőknek csak az a minőségi idő amivel lehet villogni instagramon

2022. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

De ki az isten mondott ilyet???

Nem drága helyekre nem vitt, hanem egyszerűen a boltba vagy kirándulni sem volt velem hajlandó eljönni.

2022. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#1

"Az hogy neked a plázázás a minőségi idő arról ő nem tehet."

- Senki nem beszélt plázázásról, szerencsére ez nekem sem hobbim. Nem tudom te honnan szülted ezeket.

"Nem kötelező együtt lenni, sőt talán jobban is jártok ha elengeditek egymást."

- Ha ezt ennyiből szűröd le, teljesen ismeretlenül, akkor inkább ne adj "tanácsot". Senkinek. Mert ennek nincs értelme.

"Te ezen nyígsz ő meg gondolom undorodik az emberektől és inkább veled lenne."

- Ha inkább velem lenne, nem írtam volna ki a kérdést. Mert akkor nem lenne ez a probléma. De kár magyarázni, ha baj van a szövegértéssel, arról nem én tehetek. :)


#2

- Szomorú és nevetséges a tömény általánosításod. Nem vagyunk tizenéves friss kapcsolatban elő gyerekek, nálunk (ezek alapján gondolom veled ellentétben) nem így működik. Nem kell cipelni a fenekem, nem kell mindig mindent neki állnia. Ha neked ez a minőségi idő (mert biztosan tapasztalatból mondod, elvégre nem ismersz), akkor őszintén sajnállak. :)


#3

"Van aki ilyen örökmozgó mint Te és van aki inkább otthon ülős nyugis fajta."

- Attól még, mert néha vágyom a közös programra nem vagyok örökmozgó. Kimondottan introvertált, otthon ülő vagyok.

"Neked az nem elég hogyha minden szabad idejét rád szenteli? Én is jobban szeretek menni valahova ha többen vagyunk."

- Ha így lenne, és minden idejét rám szentelné nem született volna meg a kérdés. (Bár ez egyébként sem lenne jó, ha mindig velem lenne, mindnekinek kell én-idő, de ez már más kérdés)

"Meg lehet, hogy Te pont az a fajta csajszi vagy akit mindenki megnéz mindenki szemezni, imponálni akar neked és ez Őt zavarja."

- Emiatt nem kell aggódni, nem szokott megnézni senki. De ha ez lenne a kifogás amiért nem akar kimozdulni velem, ott elég nagy lenne a baj. :D

"De milyen helyekre akarod rábeszélni?

Ahol épp, hogy csak van egy pár ember vagy olyanra ahol annyian vannak, hogy el se fértek?"

- Mint mondtam, mindegy lenne csak töltsön velem időt. Meg tudnánk beszélni olyan programot, ami mind a kettőnknek megfelel. Lehet ez egy egyszerű kirándulás vagy egy koncert is. Nem lényeges, csak csináljunk néha valamit.


#4

Köszönöm szépen a válaszod! :)


#5

Senki nem mondta, hogy nincs közös érdeklődési körünk. De köszönöm. :)

2022. nov. 16. 14:58
 9/32 A kérdező kommentje:

#6

Ki beszél drága helyről? Meg Instagramról? El vagy tájolva nagyon. :D

2022. nov. 16. 14:59
 10/32 anonim ***** válasza:
40%
Ha a 7-es is te vagy kérdező, akkor megértem a párod.
2022. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!