Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél velem a barátom csúnyán?

Figyelt kérdés

Sokszor mond rám degradáló jelzőket pl. h...lye, buta, őrült stb.

Most is legutóbb összevesztünk, mert ő egy programra azt mondta lehet nem fog összejönni, én meg azt mondtam akkor nem érdekel. Ekkor azt vágta a fejemhez, hogy b....i, h....lye p....sa vagyok, nem vagyok jó semmire, és hogy apu meg anyu kinyalt... a f...ne...kem. Mikor mondtam, hogy nekem nem tetszik, ahogy beszélt velem, akkor az indok az rá, hogy ő neki megvolt rá az indoka.

De azt is mondta már rám egy film után, amit közösen néztünk, hogy biztos r.....kodtam, de ő csak viccelt, mert a filmben a psi is ezt mondta a barátnőjére.

Sokszor van úgy hogy más nőket nézeget előttem, hogy nézzem milyen a munkatársa, vagy éppen az exei, de őt senki nem érdekli, csak én, de ez engem zavar.

Most nem rég viszont csodálkozott azon, hogy azt mondtam neki mert én sose szoktam neki semmi bántót mondani), hogy ő egy id...ta, mert megvetetett velem, egy olyan cuccot, amire azt mondta, hogy ő megtudja javítani, aztán még sem. Nem szeretek úgy új cuccot venni, hogy az nem 100%. Utána leordította a fejem, hogy én nem értek semmihez, és hogy a szüleim nekem mindent megadtak, semmire nem volt gondom az életben, csak megszületnem volt nehéz, és büntetésül ő nem fog velem szexelni, de ha neki szüksége lesz rá, akkor kiengesztelésül szexeljek vele.


2023. okt. 2. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
te minek vagy vele?
2023. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Mert hagyod. Nem tiszteled saját magadat, nyilván soha senki más sem fog tisztelni. Akkor se, ha ezt a kérdést kiírod még hatszázszor, mert nem kaptál még elég sajnálatot vadidegenektől..
2023. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Leírták előttem is. Mert hagyod. Lesüt hogy egyáltalán nem tisztel tèged
2023. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez úgy hangzik, hogy rajtad tölti ki a benne felgyülemlett feszültséget, te pedig ezt valamiért eltűröd. Egyébként nem sok érzelmi intelligenciára vall, hogy miután kifejezted normálisan, hogy nem szeretnéd, hogy így beszéljen veled még akkor is folytatja. Amúgy semmi értelme nincs ennek a kapcsolatnak. Most leírhatnám, szerintem hogyan kellene kommunikálni vagy visszautasítani, az ilyen megjegyzéseket, megnyilvánulásokat, de egy normális kapcsolatban nem így viselkedik az ember párja. Szakíts vele.
2023. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Ezt tole kerdezd meg. Nem tudunk mit csinalni ezzel , te valasztottad.
2023. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Mert szeretne szakitani veled de te tarsfuggő vagy es lelkifurija lenne ha lelépne ezért nem megy. De szive mélyen nem akar már veled lenni .

Lehet le pontozni mert az igazság fáj

2023. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szakítani nem akar, mert mikor volt úgy, hogy szakítani akartam vele, akkor ő nem akart, meg szerinte úgy se találnék senkit, aki ennyire nagyon szeretne engem, mint ő. Van úgy megbánt, és utána kedves hozzám.
2023. okt. 2. 14:14
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#7: De mi az hogy ő nem akar szakítani?🤣 Ha az egyik fél azt mondja, hogy vége, akkor vége. Ne hagyd már ennyire magadat, nem tisztel téged és nem is veszi komolyan azt amit mondasz. Állj már a sarkadra!


Azt őt ne érdekelje, hogy ezután te találsz-e magadnak valakit vagy sem. Egyébként nem kell jövőbe látónak lenni, hogy ezt el lehessen spoilerezni, de IGEN IS SIMÁN lehet találni ennél még sokkal jobbat is az fix. Csak érzelmileg próbál ezzel zsarolni, hogy ő mennyire szeret stb.

2023. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Ő szeret?? Ne már. Ne legyèl már ilyen butus. Aki szeret az tisztel, ès ahelyett hogy bántana vèdelmeznie kellene.
2023. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan úgy érzem, hogy robotok írják ide ezeket az egyértelmű válaszokat igénylő kérdéseket. Ennyi hülye nincs a világon. :D
2023. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!